Karta atleta

Export do excelu
  • Tokarová Karin
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 18.11.2019
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.43 Ústí nad Labem 17.09.2015
60 m 08.46 h Praha-Strahov 30.01.2016
100 m 13.47 Bílina 14.05.2016
150 m 20.53 Ústí nad Labem 10.05.2015
150 m 21.27 h Praha - Strahov 21.02.2015
200 m 28.01 Bílina 25.05.2016
200 m 28.02 h Praha-Strahov 30.01.2016
300 m 45.82 Ústí nad Labem 06.05.2015
300 m 46.60 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
400 m 64.58 Praha - Děkanka 12.06.2016
400 m 66.79 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
800 m 2:52.40 Lovosice 08.06.2014
hod diskem 1kg 19.28 Litvínov 07.09.2017
vrh koulí 3kg 07.70 Děčín 04.05.2017
vrh koulí 3kg 08.00 h Praha - Strahov 21.02.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B3 3 Kolín 65.11
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/Dky/B2 1 Litvínov 13.82
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 400 m/Dky/B1 3 Litvínov 66.84
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) disk 1kg/Dky Litvínov 19.28
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B2 5 Kladno 67.27
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/Ž/B2 3 Mladá Boleslav 66.06
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/Ž/B1 6 Děčín 66.87
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 200 m/Dky/B1 5 Chomutov 28.18
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) koule 3kg/Dky 10 Chomutov 07.51
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/Ž/B2 4 Liberec 65.00
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 400 m/Dky/B 3 Bílina 66.26
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m/Dky/B2 3 Děčín 14.17
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) koule 3kg/Dky/F 8 Děčín 07.70