Karta atleta

Export do excelu
  • Bára Lichnovská
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.66 h Krnov 06.11.2015
60 m 08.77 h Opava 10.01.2016
60 m 08.58 Opava, Tyršův stadion 12.05.2016
300 m 53.79 Opava 07.06.2012
400 m 62.05 h Ostrava 16.02.2016
400 m 65.32 Třinec 10.09.2016
600 m 1:54.68 Opava 28.05.2014
800 m 2:29.31 Frýdek Místek 27.05.2016
800 m 2:26.04 h Ostrava 18.02.2017
1500 m 5:48.46 Břeclav 26.05.2018
5000 m 26:04.59 Praha - Eden 08.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.68 h Opava 13.01.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 10.98 Opava 06.10.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 09.97 h Olomouc 11.12.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 09.63 h Ostrava 23.01.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 17.42 Frýdek-Místek 27.05.2014
100 m překážek (0.84) 16.92 Třinec 11.06.2016
200 m překážek (0.76) 32.97 Stará Boleslav 03.10.2015
300 m překážek (0.76) 47.69 Břeclav 21.05.2016
400 m překážek (0.76) 67.60 Uherské Hradiště 14.05.2016
skok vysoký 1.57 h Ostrava 23.01.2016
skok vysoký 1.54 Opava, Tyršův stadion 19.05.2016
skok o tyči 2.04 Opava 14.09.2015
skok daleký 4.25 Třinec 16.05.2013
skok daleký 5.11 h Ostrava 06.02.2016
trojskok 10.66 Olomouc 08.05.2016
vrh koulí 2kg 08.95 Opava 06.10.2013
vrh koulí 3kg 11.30 Opava 16.10.2019
vrh koulí 3kg 11.17 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
vrh koulí 4kg 0 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
hod diskem 1kg 24.59 Opava 18.06.2019
hod oštěpem 500g 34.23 Šumperk 14.09.2014
hod oštěpem 600g 36.16 Olomouc 25.05.2019
hod kriketovým míčkem 58.78 Opava, Tyršův stadion 12.05.2016
hod plným míčem 1kg 05.94 h Ostrava 08.02.2012
středoškolský pohár 1083 Opava 26.09.2017
středoškolský pohár 1005 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj hala [Zky] 2398 h Olomouc 24.01.2015
pětiboj hala [Dky] 3207 h Ostrava 23.01.2016
čtyřboj 2104 Opava 28.05.2014
trojboj 1103 h Krnov 06.11.2015
chůze dráha 3000 m 20:02.44 Praha - Eden 28.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 64.55 h Ostrava 07.01.2017
400 m 70.24 Břeclav 26.08.2017
800 m 2:26.04 h Ostrava 18.02.2017
800 m 2:33.34 Olomouc 13.05.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.99 h Praha - Stromovka 10.02.2017
100 m překážek (0.84) 18.73 Třinec 03.06.2017
300 m překážek (0.76) 51.04 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
400 m překážek (0.76) 73.95 Třinec 03.06.2017
skok vysoký 1.52 h Ostrava 14.01.2017
skok vysoký 1.44 Břeclav 10.10.2017
skok daleký 4.73 h Praha - Stromovka 10.02.2017
trojskok 09.72 Břeclav 06.05.2017
vrh koulí 3kg 09.70 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 3kg 09.98 Opava 26.09.2017
hod oštěpem 500g 32.85 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
hod oštěpem 600g 30.55 Opava 09.09.2017
středoškolský pohár 1083 Opava 26.09.2017
pětiboj hala [Dky] 2980 h Praha - Stromovka 10.02.2017
chůze dráha 3000 m 20:02.44 Praha - Eden 28.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dky Břeclav 1013
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav vrh koulí 3kg/Dky 22 Břeclav 08.90
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok vysoký/Dky/F02 6 Břeclav 1.44
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) chůze dráha 3000 m/Dky/F 7 Praha - Eden 20:02.44
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) středoškolský pohár/Dky Opava 1083
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) skok vysoký/Dky 4 Opava 1.44
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) vrh koulí 3kg/Dky Opava 09.98
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 7 Olomouc 53.69
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky 10 Olomouc 28.72
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 600g/Ž 14 Opava 30.55
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Ž/B3 3 Břeclav 70.24
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava - Vítkovice DNS
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 7 Třinec 18.73
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 6 Třinec 73.95
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky/F 7 Ostrava - Vítkovice 32.85
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/B2 2 Ostrava - Vítkovice 51.04
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 800 m/Ž/F 10 Olomouc 2:33.34
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 4 Olomouc 74.59
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 4 Břeclav 53.02
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dky 8 Břeclav 09.72
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Dky 10 Břeclav 30.13
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/R2 5 Ostrava 2:26.04
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B1 4 Praha - Stromovka 2:30.67
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B3 4 Praha - Stromovka 09.99
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dky/F 15 Praha - Stromovka 1.48
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky/F 19 Praha - Stromovka 4.73
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 14 Praha - Stromovka 09.47
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Dky]/Dky 17 Praha - Stromovka 2980
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dky/F Ostrava 2:29.64
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 2 Ostrava 10.01
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 7 Ostrava 10.24
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky/F 9 Ostrava 1.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Ostrava 09.70
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky/F 16 Ostrava 4.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B2 2 Ostrava 2:28.30
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Dky]/Dky/F 8 Ostrava 2969
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B1 5 Ostrava 2:27.56
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/B1 5 Ostrava 64.55