Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Lichnovská
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.66 h Krnov 06.11.2015
60 m 08.97 h Ostrava 13.02.2013
60 m 08.70 Frýdek-Místek 27.05.2014
150 m 22.37 Frýdek-Místek 27.05.2014
200 m 30.19 Opava 13.09.2016
600 m 2:24.90 h Ostrava 08.02.2012
800 m 2:32.69 Břeclav 10.10.2017
1500 m 5:53.79 Opava 15.05.2018
3000 m 12:06.75 Uherské Hradiště 01.07.2017
3000 m 12:19.89 h Ostrava 03.02.2018
5000 m 22:38.28 Olomouc 13.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.52 Opava 06.10.2013
1500 m překážek 5:43.01 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
2000 m překážek (0.76) 8:06.06 Olomouc 16.09.2017
3000 m překážek 13:01.80 Opava 09.09.2017
skok vysoký 1.31 h Ostrava 13.02.2013
skok vysoký 1.30 Opava 14.05.2013
skok daleký 4.13 h Krnov 06.11.2015
skok daleký 4.55 Kolín 07.06.2016
vrh koulí 2kg 07.17 Frýdek-Místek 30.05.2013
vrh koulí 3kg 07.80 h Opava 09.01.2016
vrh koulí 3kg 08.38 Tyršův stadion 19.09.2018
hod plným míčem 1kg 05.90 h Ostrava 08.02.2012
středoškolský pohár 0660 Břeclav 10.10.2017
trojboj 1338 h Krnov 06.11.2015
chůze dráha 3000 m 20:24.28 Stará Boleslav 03.10.2015
chůze dráha 3000 m 19:46.26 h Praha-Stromovka 14.02.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.23 Opava 20.09.2017
800 m 2:32.69 Břeclav 10.10.2017
3000 m 12:26.67 h Ostrava 04.02.2017
3000 m 12:06.75 Uherské Hradiště 01.07.2017
5000 m 22:38.28 Olomouc 13.05.2017
1500 m překážek 5:43.01 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
2000 m překážek (0.76) 8:06.06 Olomouc 16.09.2017
3000 m překážek 13:01.80 Opava 09.09.2017
středoškolský pohár 0660 Břeclav 10.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dky Břeclav 0660
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 800 m/Dky/B03 1 Břeclav 2:32.69
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m překážek/Dky/F Praha - Eden 5:48.94
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) středoškolský pohár/Dky Opava 0000
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 200 m/Dky/B02 Opava DNS
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Opava (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) středoškolský pohár/Dky Opava 0000
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Opava (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 200 m/Dky/B02 2 Opava 29.23
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 2000 m překážek (0.76)/Dky/F Olomouc 8:06.06
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 3000 m překážek/Ž/F 4 Opava 13:01.80
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž/F Břeclav DNF
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 5000 m/Ž/F 9 Břeclav 22:59.50
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 3000 m/Ž/F 12 Uherské Hradiště 12:06.75
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m překážek/Dky/F 9 Jablonec nad Nisou 5:43.01
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m překážek/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 5:46.35
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 3000 m překážek/Ž/F Třinec 13:06.22
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 1500 m překážek/Dky/F Ostrava - Vítkovice 5:55.52
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 5000 m/Ž/F 9 Olomouc 22:38.28
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek (0.76)/Dky/F Břeclav 8:20.67
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 3000 m/Ž/F Ostrava 12:46.32
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/Ž/F 13 Ostrava 12:26.67
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 3000 m/Ž/F 5 Ostrava 12:41.78