Karta atleta

Export do excelu
  • Merunková Ester
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér Petr Pícha
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 03.54 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
60 m 08.29 Liberec 08.05.2018
60 m 08.19 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
100 m 12.90 Pardubice 05.05.2018
150 m 20.42 h Jablonec nad Nisou 27.01.2016
200 m 25.96 Praha-Juliska 23.06.2018
200 m 25.94 h Praha - Stromovka 20.01.2018
300 m 43.34 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 58.67 Kolín 19.05.2018
400 m 58.25 h Ostrava 24.02.2018
800 m 2:45.92 Liberec 02.07.2016
800 m 2:44.63 h Jablonec nad Nisou 24.02.2016
60 m překážek 10.30 h Jablonec nad Nisou 18.01.2017
100 m překážek 17.49 Liberec 02.07.2016
sprintérský trojboj 2322 Liberec 08.05.2017
sedmiboj 3086 Liberec 02.07.2016
hod oštěpem 500g 17.91 Liberec 02.07.2016
vrh koulí 3kg 07.62 Liberec 02.07.2016
vrh koulí 3kg 08.81 h Jablonec nad Nisou 24.02.2016
skok daleký 4.28 Liberec 02.07.2016
skok vysoký 1.28 Liberec 02.07.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B1 5 Praha - Eden 60.91
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B1 6 Kolín 61.77
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 62.34
02.09.2017 3. kolo KPD dorostu a juniorů (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/B1 4 Jičín 13.31
02.09.2017 3. kolo KPD dorostu a juniorů (AC TJ Jičín) 200 m/Dky/B1 3 Jičín 27.05
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Ž/R1 5 Jablonec nad Nisou 13.62
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Ž/FB Jablonec nad Nisou 13.43
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B1 Jablonec nad Nisou DQ
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Ž/R1 3 Jablonec nad Nisou 13.38
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Ž/F 7 Jablonec nad Nisou 13.57
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B2 Jablonec nad Nisou DNS
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FA 6 Kolín 13.13
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B2 4 Kolín 26.71
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R2 3 Kolín 13.29
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/R1 5 Jablonec nad Nisou 26.36
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dky/R1 5 Jablonec nad Nisou 59.25
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/R4 Jablonec nad Nisou
17.06.2017 2.kolo KPD LKAS juniorstva a dorostu (AC Slovan Liberec) 200 m/Dky/B1 2 Liberec 26.41
05.06.2017 Dukla mítink 400 m/Ž/BB 4 Praha - Juliska 59.80
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R3 3 Nové Město nad Metují 13.04
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/FB Nové Město nad Metují 13.10
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B2 1 Nové Město nad Metují 26.28
27.05.2017 Krajský přebor jednotlivců LKAS juniorů a dorostu (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/R2 3 Jičín 13.08
27.05.2017 Krajský přebor jednotlivců LKAS juniorů a dorostu (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/F 5 Jičín 13.24
27.05.2017 Krajský přebor jednotlivců LKAS juniorů a dorostu (AC TJ Jičín) 200 m/Dky/B2 1 Jičín 26.77
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 400 m/Ž/B2 5 Turnov 59.69
21.05.2017 Krajský přebor LKAS mužů a žen (OPEN) (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B1 4 Liberec 26.06
13.05.2017 1.kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R2 5 Hradec Králové 13.18
13.05.2017 1.kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B3 1 Hradec Králové 26.47
08.05.2017 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Ž/B1 2 Liberec 08.18
08.05.2017 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/B1 1 Liberec 12.95
08.05.2017 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Liberec 26.55
08.05.2017 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/Ž Liberec 2322
01.05.2017 1. kolo KPD LKAS juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Dky/B1 4 Mladá Boleslav 13.11
01.05.2017 1. kolo KPD LKAS juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/Dky/B1 1 Mladá Boleslav 62.05
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/R1 8 Ostrava 08.23
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/R3 4 Ostrava 26.20
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 61.62
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/R1 5 Jablonec nad Nisou 08.28
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/F1 6 Jablonec nad Nisou 08.32
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Dky/B2 2 Praha - Stromovka 26.27
29.01.2017 Vložené sprinterské závody (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B2 2 Praha - Stromovka 26.51
21.01.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R1 2 Jablonec nad Nisou 08.35
21.01.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B3 2 Jablonec nad Nisou 27.08
18.01.2017 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 6 Jablonec nad Nisou 08.38
18.01.2017 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dky Jablonec nad Nisou 10.30
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 300 m/Ž/B6 1 Praha - Strahov 43.34
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/Ž/B4 2 Praha - Strahov 08.41
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 4 Jablonec nad Nisou 08.30
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 27.62