Karta atleta

Export do excelu
  • Holubová Justýna
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.51 Kladno 26.04.2015
60 m 08.28 h Praha-Stromovka 05.12.2015
100 m 13.54 Kolín 18.06.2017
150 m 22.34 Brno 10.09.2013
150 m 21.82 h Praha-Strahov 12.01.2014
200 m 29.1 Beroun 07.10.2017
200 m 30.29 h Praha - Strahov 07.12.2013
300 m 46.55 Stará Boleslav 10.06.2014
300 m 49.16 h Praha-Strahov 11.01.2015
800 m 3:09.93 Stará Boleslav 30.04.2013
800 m 3:14.3 h Praha 04.12.2010
1000 m 4:09.2 Beroun 16.04.2011
60 m překážek 11.83 Stará Boleslav 30.04.2013
100 m překážek 20.1 Beroun 07.10.2017
středoškolský pohár 2396 Beroun 20.09.2018
pětiboj 1826 Stará Boleslav 30.04.2013
sedmiboj 2440 Beroun 07.10.2017
čtyřboj 1651 h Jablonec nad Nisou 02.04.2011
trojboj 1738 h Jablonec nad Nisou 03.12.2011
hod oštěpem 500g 18.29 Beroun 07.10.2017
hod kriketovým míčkem 28.83 Stará Boleslav 30.04.2013
hod plným míčem 1kg 07.45 h Jablonec nad Nisou 03.12.2011
vrh koulí 3kg 10.49 Přerov 20.09.2017
vrh koulí 4kg 06.58 Vlašim 29.08.2018
skok daleký 5.06 Kolín 18.06.2017
skok daleký 5.00 h Praha-Stromovka 05.12.2015
trojskok 10.69 Stará Boleslav 03.06.2017
trojskok 10.55 h Praha - Stromovka 27.01.2018
skok o tyči 3.40 Jablonec nad Nisou 16.08.2016
skok o tyči 3.45 h Praha - Strahov 15.12.2015
skok vysoký 1.25 Beroun 07.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) dálka/Jky Praha - Strahov 5.00
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R07 1 Praha - Strahov 08.41
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/FA 5 Praha - Strahov 08.39
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Dky Beroun 29.1
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Dky 6 Beroun 3:21.8
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m př./Dky 6 Beroun 20.1
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Dky 5= Beroun 1.25
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Dky Beroun 4.59
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Dky 5 Beroun 07.13
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Dky 5 Beroun 18.29
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) sedmiboj/Dky 6 Beroun 2440
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky Kolín 2162
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Dky 9 Kolín 4.60
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B04 1 Kolín 08.58
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) strPohar/Dky Přerov 0744
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) dálka/Dky 14 Přerov 3.41
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) koule 3kg/Dky Přerov 10.49
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) tyč/Jky 1= Čáslav 1.80
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) dálka/Jky 6 Čáslav 4.73
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) tyč/Ž 10 Praha - Eden 2.50
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/Ž 11 Praha - Eden 10.10
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) tyč/Ž 8 Kladno 2.60
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž Kladno 4.78
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž 9 Kladno 10.24
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Jky Kolín 5.06
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Jky Kolín 10.52
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R3 1 Kolín 13.54
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) tyč/Ž/F 6= Stará Boleslav 2.60
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Ž/F 8 Stará Boleslav 10.69
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Dky Stará Boleslav 10.53
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) tyč/Dky Stará Boleslav 2.40
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) tyč/Ž/F 7= České Budějovice 2.40
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/Ž/F 7 České Budějovice 10.49
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Jky Stará Boleslav 10.65
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) tyč/Jky Stará Boleslav 2.70
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) trojskok/Dky/F Praha - Strahov 10.36
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) dálka/Ž 23 Praha - Strahov 4.67