Karta atleta

Export do excelu
  • Julie Kubátová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletika Klatovy
  • Trenér:
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1165 944
    akt. 31.01.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 28.49 Plzeň 26.05.2020
300 m 44.30 Domažlice 15.08.2021
300 m 41.93 h Praha - Strahov 13.01.2023
400 m 59.01 Praha - Děkanka 03.09.2022
400 m 56.93 h Praha - Stromovka 29.01.2023
500 m 1:21.80 Plzeň 26.05.2020
500 m 1:15.58 h Praha - Strahov 20.01.2023
600 m 1:34.52 h Praha - Strahov 13.01.2023
800 m 2:12.60 Praha - Děkanka 03.09.2022
800 m 2:10.38 h Praha - Stromovka 17.01.2023
1000 m 3:05.52 Louny 06.08.2022
1500 m 5:30.22 h Praha 28.11.2015
1500 m 5:12.96 Domažlice 18.08.2018
vrh koulí 3kg 08.51 Domažlice 27.09.2018
vrh koulí 4kg 07.39 Písek 31.08.2019
hod oštěpem 600g 17.48 Nýřany 30.06.2018
středoškolský pohár 1151 atletický stadion Klatovy 20.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 47.97 Domažlice 19.08.2017
400 m 65.46 h Praha - Stromovka 21.01.2017
400 m 64.55 Písek 26.08.2017
800 m 2:25.57 h Praha - Stromovka 21.01.2017
800 m 2:29.94 Vlašim 27.08.2017
1500 m 5:16.14 Domažlice 19.08.2017
středoškolský pohár 0678 Domažlice 27.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Plzeňský kraj (Mgr. Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) středoškolský pohár/Dky Domažlice 0678
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Plzeňský kraj (Mgr. Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 800 m/Dky/B02 1 Domažlice 2:31.20
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m/Ž/B3 1 Vlašim 66.86
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 800 m/Ž/B2 1 Vlašim 2:29.94
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dky/F Písek 64.55
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Dky/F Písek 2:32.38
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B5 3 Domažlice 47.97
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/Dky/F Domažlice 5:16.14
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B3 2 Pacov 68.63
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/B2 1 Pacov 2:31.49
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 400 m/Dky/B2 1 Praha - Stromovka 65.46
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 800 m/Dky/B1 1 Praha - Stromovka 2:25.57