Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Lukášová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.10 h Praha-Strahov 16.02.2014
60 m 09.25 Písek 06.09.2014
150 m 23.16 h Praha-Strahov 16.02.2014
150 m 22.63 Plzeň 06.05.2014
200 m 29.64 Klatovy 07.05.2016
300 m 48.75 Plzeň 08.05.2015
300 m 46.35 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 64.16 Karlovy Vary 08.05.2019
400 m 65.21 h Praha - Strahov 09.02.2020
500 m 1:25.14 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
500 m 1:24.47 Praha - Eden 28.05.2020
600 m 1:44.30 h Praha - Strahov 10.01.2020
600 m 1:44.04 Praha - Eden 10.07.2020
800 m 2:24.52 h Praha - Stromovka 03.02.2019
800 m 2:19.94 Praha - Eden 27.06.2020
1000 m 3:08.69 Praha - Přátelství 01.06.2020
1000 m 3:00.70 h Praha - Stromovka 26.02.2021
1500 m 4:38.92 Zlín 27.06.2021
2000 m 6:33.84 Praha - Eden 17.05.2021
3000 m 10:17.59 Pacov 22.08.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 12.5 Plzeň 08.10.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 11.82 h Plzeň 18.01.2014
100 m překážek (0.76/8.20) 19.58 Klatovy 01.05.2015
200 m překážek (0.76) 36.99 Stříbro 07.06.2015
skok vysoký 1.18 Klatovy 01.05.2015
skok daleký 3.52 h Plzeň 18.01.2014
skok daleký 4.44 Plzeň 04.06.2016
vrh koulí 3kg 06.13 Klatovy 01.05.2015
hod oštěpem 500g 15.16 Klatovy 02.05.2015
hod kriketovým míčkem 20.20 Plzeň 08.10.2013
středoškolský pohár 0713 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018
pětiboj 1370 Plzeň 08.10.2013
sedmiboj [Zky] 2336 Klatovy 02.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.73 Písek 26.08.2017
400 m 65.30 Sušice 03.06.2017
800 m 2:36.07 h Praha - Stromovka 21.01.2017
800 m 2:28.82 Sušice 03.06.2017
1500 m 5:36.68 Domažlice 19.08.2017
skok daleký 3.62 Písek 26.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m/Ž/B2 3 Vlašim 66.77
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 800 m/Ž/B1 9 Vlašim 2:34.16
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B2 2 Písek 29.73
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Dky/F 8 Písek 3.62
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/Dky/F 4 Domažlice 5:36.68
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Ž/F MS Plzeň 66.69
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 400 m/Ž/B3 3 Sušice 65.30
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 800 m/Ž/B2 1 Sušice 2:28.82
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/Dky/B2 2 České Budějovice 65.58
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Dky/F 7 České Budějovice 2:31.35
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B4 1 Praha - Děkanka 66.38
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B1 5 Praha - Děkanka 2:30.39
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 800 m/Dky/B2 Sušice DNS
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) skok daleký/Dky/F Sušice DNS
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 800 m/Dky/B2 2 Praha - Stromovka 2:36.07