Karta atleta

Export do excelu
  • Vítová Lucía
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletiky
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Praha - Děkanka 19.6.2017
60 m 08.30 h Praha - Stromovka 27.1.2018
100 m 13.19 Praha - Juliska 6.5.2017
150 m 20.33 Praha-Juliska 1.5.2018
150 m 20.25 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 27.07 Nové Město nad Metují 3.6.2017
200 m 27.79 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 43.24 Praha - Eden 31.5.2018
300 m 43.43 h Praha - Strahov 10.12.2017
400 m 59.79 Kolín 1.7.2017
400 m 60.38 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:24.47 Praha - Eden 7.5.2019
800 m 2:23.09 Praha-Juliska 23.6.2018
sprintérský trojboj 2066 Praha - Děkanka 19.6.2017
skok daleký 4.53 Praha–Podvinný Mlýn 10.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.67 Praha - Eden 7.5.2019
400 m 62.78 Stará Boleslav 2.6.2019
500 m 1:24.47 Praha - Eden 7.5.2019
800 m 2:28.61 Praha - Stromovka 27.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B01 MS Praha - Strahov 43.43
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R02 MS Praha - Strahov 08.50
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Ž/R2 5 Jablonec nad Nisou 13.37
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Ž/FB 4 Jablonec nad Nisou 13.49
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B2 1 Kolín 59.79
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B2 1 Praha - Děkanka 08.46
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B2 2 Praha - Děkanka 13.52
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B2 1 Praha - Děkanka 27.47
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprint. tr/Ž 6 Praha - Děkanka 2066
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B1 MS Kolín 61.07
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B4 2 Praha - Eden 13.37
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B3 2 Praha - Eden 62.25
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 100 m/Ž/B5 MB Praha - Přátelství 13.55
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 400 m/Ž/B2 MB Praha - Přátelství 62.36
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B3 1 Nové Město nad Metují 27.07
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 400 m/Ž/B5 2 Praha - Přátelství 62.19
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dky/B1 5 Stará Boleslav 13.46
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B2 3 Stará Boleslav 27.57
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dky/B2 2 Stará Boleslav 62.70
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 6 Kolín 13.38
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B2 5 Kolín 27.56
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B3 1 Praha - Juliska 13.19
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B2 1 Praha - Juliska 27.44
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 2 Kolín 13.74
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B2 1 Kolín 43.70
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B1 6 Praha - Juliska 08.57
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B3 1 Praha - Juliska 44.18
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B7 3 Praha - Strahov 08.53
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/Ž/B8 2 Praha - Strahov 63.81
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/Dky/B3 3 Praha - Strahov 08.54
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dky/B2 3 Praha - Strahov 28.40
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 400 m/Dky/B3 2 Praha - Strahov 64.14
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B12 3 Praha - Strahov 20.95
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B6 2 Praha - Strahov 45.00
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Ž/B7 3 Praha - Stromovka 45.13
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B6 6 Praha - Stromovka 08.68
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B25 2 Praha - Strahov 21.00
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B10 1 Praha - Strahov 44.87