Karta atleta

Export do excelu
  • Lada Činčilová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Opava 27.09.2016
60 m 08.16 h Ostrava 03.02.2018
100 m 13.07 Opava 19.05.2018
150 m 20.91 Opava 20.05.2015
150 m 19.86 h Ostrava 17.01.2017
200 m 26.45 h Ostrava 03.02.2018
200 m 26.51 Břeclav 26.05.2018
300 m 43.59 Ostrava 10.05.2016
300 m 43.17 h Ostrava 17.01.2017
400 m 61.42 Břeclav 05.06.2016
400 m 60.16 h Ostrava 24.02.2018
600 m 2:11.62 Ostrava-Vítkovice 23.05.2012
800 m 3:35.25 Ostrava 30.04.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 13.70 Ostrava 30.04.2012
skok vysoký 1.40 h Olomouc 30.01.2015
skok daleký 3.62 h Ostrava 14.12.2012
skok daleký 3.80 Třinec 16.05.2013
hod kriketovým míčkem 19.45 Ostrava 30.04.2012
pětiboj 0797 Ostrava 30.04.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 h Ostrava 04.02.2017
100 m 13.25 Olomouc 13.05.2017
150 m 19.86 h Ostrava 17.01.2017
200 m 26.76 h Ostrava 08.02.2017
200 m 26.71 Olomouc 13.05.2017
300 m 43.17 h Ostrava 17.01.2017
400 m 60.44 h Ostrava 18.02.2017
400 m 61.68 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B2 Praha - Eden DNF
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/Dky/B2 4 Olomouc 13.69
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m/Dky/B1 6 Olomouc 64.07
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R2 5 Uherské Hradiště 13.62
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B2 5 Uherské Hradiště 62.42
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B2 3 Ostrava - Vítkovice 27.12
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/B2 1 Ostrava - Vítkovice 61.68
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/R2 3 Olomouc 13.41
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/FB 5 Olomouc 13.25
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/Ž/B2 2 Olomouc 26.71
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B2 4 Břeclav 13.34
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B1 2 Břeclav 26.90
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R1 4 Ostrava 08.27
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/F 7= Ostrava 08.36
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B1 1 Ostrava 26.84
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/R4 5 Ostrava 60.44
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B4 2 Ostrava 26.76
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B2 2 Ostrava 61.65
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R3 1 Ostrava 08.27
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/F 8 Ostrava 08.21
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/B3 2 Ostrava 26.95
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B4 2 Ostrava 43.17
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B5 1 Ostrava 19.86
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B2 3 Ostrava 27.24