Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Jedličková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.26 h Olomouc 30.01.2016
300 m 52.50 Přerov 01.05.2016
600 m 1:56.72 Přerov 30.06.2016
800 m 2:58.20 h Olomouc 19.03.2016
800 m 2:34.99 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
1000 m 3:29.2 Přerov 18.04.2018
1500 m 5:31.64 h Ostrava 04.02.2017
1500 m 5:17.91 Hranice 29.09.2018
2000 m 7:57.26 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
3000 m 11:39.00 Hranice 30.06.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 13.64 h Olomouc 19.03.2016
1500 m překážek 5:48.88 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
2000 m překážek (0.76) 8:01.01 Praha-Juliska 23.06.2018
3000 m překážek 12:25.78 Ostrava 01.09.2018
skok vysoký 1.10 h Olomouc 19.03.2016
skok daleký 3.17 h Olomouc 19.03.2016
vrh koulí 3kg 06.71 h Olomouc 30.01.2016
vrh koulí 3kg 07.07 Přerov 30.06.2016
hod oštěpem 500g 15.19 Přerov 18.05.2016
hod oštěpem 600g 16.64 Olomouc 03.09.2016
středoškolský pohár 0632 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
pětiboj hala [Dky] 1216 h Olomouc 19.03.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:35.85 Přerov 20.09.2017
1500 m 5:31.64 h Ostrava 04.02.2017
1500 m 5:19.65 Hodonín 09.09.2017
1500 m překážek 5:48.88 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
2000 m překážek (0.76) 8:09.51 Olomouc 16.09.2017
3000 m překážek 12:30.58 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
hod oštěpem 600g 14.18 Hranice 03.06.2017
středoškolský pohár 0621 Přerov 20.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) středoškolský pohár/Dky 41 Olomouc 0602
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) 800 m/Dky/B01 5 Olomouc 2:37.49
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) středoškolský pohár/Dky Přerov 0621
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 800 m/Dky/F Přerov 2:35.85
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 2000 m překážek (0.76)/Dky/F Olomouc 8:09.51
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 1500 m/Ž/F 4 Hodonín 5:19.65
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 3000 m překážek/Ž/F Ostrava - Vítkovice 12:30.58
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m překážek/Dky/F 11 Jablonec nad Nisou 5:48.88
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m překážek/Dky/F 5 Ostrava - Vítkovice 5:51.98
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Ž/F Hranice 5:23.70
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 17 Hranice 14.18
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 1500 m překážek/Dky/F Ostrava - Vítkovice 5:56.95
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Ž/F Šumperk 5:26.85
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F Šumperk NM
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Dky/F 4 Břeclav 5:30.77
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Ž/B1 Přerov DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/Dky/F 12 Ostrava 5:31.64