Karta atleta

Export do excelu
  • Bradová Barbora
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.39 Liberec 8.5.2018
60 m 08.19 h Jablonec nad Nisou 4.2.2017
100 m 13.04 Liberec 16.6.2018
150 m 20.22 Mladá Boleslav 23.5.2015
150 m 20.43 h Jablonec nad Nisou 3.2.2016
200 m 27.11 Nové Město nad Metují 9.6.2018
200 m 27.65 h Jablonec nad Nisou 4.2.2017
300 m 49.66 Mladá Boleslav 18.6.2014
300 m 47.69 h Jablonec nad Nisou 14.1.2015
sprintérský trojboj 2068 Liberec 8.5.2018
středoškolský pohár 1726 Břeclav 10.10.2017
středoškolský pohár 1124 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
hod kladivem 4kg 20.84 Mladá Boleslav 25.5.2019
hod kriketovým míčkem 36.13 Liberec 20.5.2014
vrh koulí 3kg 09.13 Střelnice Jablonec nad Nisou 19.9.2018
vrh koulí 3kg 08.97 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.80 Mladá Boleslav 25.5.2019
hod kladivem 4kg 20.84 Mladá Boleslav 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dky Břeclav 1726
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 60 m/Dky/B03 7 Břeclav 08.52
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R3 4 Praha - Eden 13.52
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FB 5 Praha - Eden 13.66
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Liberecký kraj (Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) strPohar/Dky Turnov 1689
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Liberecký kraj (Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) 60 m/Dky/F02 Turnov 08.53
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R2 7 Kolín 13.59
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Jablonec nad Nisou 60 m/Jky Jablonec nad Nisou 08.51
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R2 6 Opava 13.36
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FB 5 Opava 13.30
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B3 6 Opava 28.19
02.09.2017 3. kolo KPD dorostu a juniorů (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/B1 5 Jičín 13.38
02.09.2017 3. kolo KPD dorostu a juniorů (AC TJ Jičín) 200 m/Dky/B1 6 Jičín 28.49
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R1 5 Kolín 13.45
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FB Kolín 13.28
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B3 1 Kolín 28.02
17.06.2017 2.kolo KPD LKAS juniorstva a dorostu (AC Slovan Liberec) 100 m/Dky/B1 5 Liberec 13.36
17.06.2017 2.kolo KPD LKAS juniorstva a dorostu (AC Slovan Liberec) 200 m/Dky/B1 5 Liberec 28.27
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R2 4 Nové Město nad Metují 13.21
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/FB 5 Nové Město nad Metují 13.35
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B3 2 Nové Město nad Metují 27.62
21.05.2017 Krajský přebor LKAS mužů a žen (OPEN) (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R1 4 Liberec 13.08
21.05.2017 Krajský přebor LKAS mužů a žen (OPEN) (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/FB Liberec 13.19
13.05.2017 1.kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R3 7 Hradec Králové 13.22
13.05.2017 1.kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B4 4 Hradec Králové 27.93
01.05.2017 1. kolo KPD LKAS juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Dky/B1 5 Mladá Boleslav 13.46
01.05.2017 1. kolo KPD LKAS juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Dky/B1 5 Mladá Boleslav 28.13
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R2 6 Ostrava 08.27
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/F2 4 Ostrava 08.27
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B5 2 Ostrava 27.73
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/R1 3 Jablonec nad Nisou 08.23
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/F1 4 Jablonec nad Nisou 08.19
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B2 2 Jablonec nad Nisou 27.65
28.01.2017 Jablonecká hala 2017 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Ž/R1 5 Jablonec nad Nisou 08.25
28.01.2017 Jablonecká hala 2017 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Ž/F 8 Jablonec nad Nisou 08.26
21.01.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R2 1 Jablonec nad Nisou 08.29
21.01.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B4 2 Jablonec nad Nisou 28.08
18.01.2017 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 150 m/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 20.97
11.01.2017 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 4 Jablonec nad Nisou 08.37
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 08.41
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 28.40