Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Ručková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.02 h Praha 17.12.2014
60 m 08.75 Praha - Kotlářka 14.09.2017
100 m 13.22 Praha - Přátelství 19.05.2017
150 m 21.56 h Praha 17.12.2014
150 m 20.93 Praha - Juliska 10.10.2015
200 m 27.71 Praha - Děkanka 29.06.2017
300 m 47.38 h Praha-Strahov 22.01.2016
300 m 44.70 Stará Boleslav 13.09.2017
400 m 67.64 h Praha-Stromovka 02.02.2016
400 m 62.32 Praha - Přátelství 26.05.2017
500 m 1:28.08 h Praha-Strahov 22.01.2016
500 m 1:24.45 Stará Boleslav 06.09.2017
600 m 2:15.84 Praha-Kotlářka 24.05.2012
600 m 1:50.61 h Praha-Strahov 15.01.2016
800 m 2:33.80 h Praha-Stromovka 07.02.2016
800 m 2:30.98 Praha-Strahov 11.06.2016
1500 m 5:37.16 Praha 10.09.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 21.18 Praha - Juliska 10.10.2015
skok vysoký 1.25 hřiště ZŠ Campanus 25.09.2015
skok daleký 4.27 Praha - Juliska 11.10.2015
vrh koulí 2kg 03.70 Praha 03.05.2012
vrh koulí 3kg 06.03 hřiště ZŠ Campanus 25.09.2015
hod oštěpem 500g 09.87 Praha - Juliska 11.10.2015
hod kriketovým míčkem 23.69 Praha - Eden 24.09.2013
sedmiboj [Zky] 2515 Praha - Juliska 11.10.2015
čtyřboj 1787 hřiště ZŠ Campanus 25.09.2015
sprintérský trojboj 1841 Praha - Kotlářka 14.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 Praha - Kotlářka 14.09.2017
100 m 13.22 Praha - Přátelství 19.05.2017
150 m 20.71 Praha - Juliska 28.04.2017
200 m 27.71 Praha - Děkanka 29.06.2017
300 m 44.70 Stará Boleslav 13.09.2017
400 m 62.32 Praha - Přátelství 26.05.2017
500 m 1:24.45 Stará Boleslav 06.09.2017
sprintérský trojboj 1841 Praha - Kotlářka 14.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/Ž/B5 2 Praha - Kotlářka 08.75
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/Ž/B2 1 Praha - Kotlářka 14.01
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/Ž/B2 3 Praha - Kotlářka 28.31
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprintérský trojboj/Ž 8 Praha - Kotlářka 1841
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B1 3 Stará Boleslav 13.86
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž/B1 2 Stará Boleslav 44.70
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B1 3 Stará Boleslav 08.95
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B1 5 Stará Boleslav 21.30
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 500 m/Ž/F Stará Boleslav 1:24.45
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B4 MS Praha-Podvinný mlýn 13.87
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B3 MS Praha-Podvinný mlýn 27.77
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B2 2 Stará Boleslav 20.82
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B1 6 Stará Boleslav 28.65
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B2 5 Praha - Eden 13.97
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B1 3 Praha - Eden 63.75
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B3 5 Kladno 28.48
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B2 3 Kladno 63.91
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R3 4 Mladá Boleslav 13.59
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/Ž/B1 4 Mladá Boleslav 63.75
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B3 MB Praha - Děkanka 13.72
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B4 MB Praha - Děkanka 27.71
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B6 2 Praha - Děkanka 13.73
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B5 3 Praha - Děkanka 28.11
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/F Praha - Děkanka 62.75
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B4 6 Praha - Eden 13.55
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B5 2 Praha - Eden 27.59
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B2 7 Praha - Eden 13.34
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B1 6 Praha - Eden 63.17
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 100 m/Ž/B5 MB Praha - Přátelství 13.50
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 400 m/Ž/B2 MB Praha - Přátelství 63.47
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B2 5 Liberec 27.46
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/Ž/B2 2 Liberec 62.59
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 100 m/Ž/R1 6 Praha - Přátelství 13.83
27.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/Ž/B6 5 Praha - Přátelství 27.96
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 400 m/Ž/B5 3 Praha - Přátelství 62.32
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dky/R5 3 Praha - Přátelství 13.44
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dky/FB Praha - Přátelství 13.22
20.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 200 m/Dky/B3 3 Praha - Přátelství 27.88
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 400 m/Dky/B2 2 Praha - Přátelství 62.98
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B4 MB Praha - Juliska 13.60
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R5 3 Bílina 13.61
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/Ž/B4 3 Bílina 63.22
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B3 4 Praha - Děkanka 13.95
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B3 4 Praha - Děkanka 28.46
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B3 4 Praha - Juliska 13.62
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B2 6 Praha - Juliska 28.12
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B2 3 Praha - Juliska 45.23
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B3 1 Praha - Juliska 08.61
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B2 1 Praha - Juliska 45.06
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B2 3 Praha - Juliska 20.71