Karta atleta

Export do excelu
  • Slámová Denisa
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.13 Praha 23.06.2015
60 m 09.06 h Praha-Stromovka 16.01.2018
150 m 21.17 Praha - Juliska 10.10.2015
150 m 22.44 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 30.60 Praha - Děkanka 09.05.2017
200 m 29.03 h Praha-Stromovka 16.02.2016
300 m 47.53 Praha 29.06.2016
300 m 46.73 h Praha - Strahov 13.01.2017
400 m 65.93 Praha - Přátelství 19.05.2017
400 m 64.83 h Praha - Stromovka 18.02.2017
500 m 1:25.29 Praha - Juliska 06.05.2017
600 m 1:52.13 Stará Boleslav 19.08.2015
600 m 1:49.46 h Praha-Strahov 15.01.2016
800 m 2:28.65 Praha - Děkanka 09.05.2017
800 m 2:27.45 h Praha-Stromovka 20.02.2016
1000 m 3:17.30 h Praha-Strahov 22.01.2016
1500 m 5:41.26 Praha 06.06.2014
1500 m 5:14.01 h Ostrava 24.02.2018
3000 m 11:40.08 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
100 m překážek 16.86 Praha - Juliska 10.10.2015
200 m překážek 35.09 Praha 06.06.2014
300 m překážek 52.57 Praha - Eden 13.06.2017
400 m překážek 69.25 Praha - Děkanka 14.05.2017
1500 m překážek 5:56.46 Praha - Eden 28.09.2017
sedmiboj 2160 Praha - Juliska 10.10.2015
hod diskem 1kg 15.62 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
vrh koulí 3kg 09.00 Praha - Juliska 10.10.2015
skok vysoký 1.33 Praha - Juliska 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m př./Dky/F 6 Praha - Eden 5:56.46
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m př./Dky/B4 2 Kolín 53.89
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m/Ž/B2 5 Vlašim 74.55
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m př./Ž/B1 Vlašim DNF
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dky/B5 Praha - Podvinný mlýn DNS
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 800 m/Dky/F Praha - Podvinný mlýn DNF
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Dky/F 12 Praha - Podvinný mlýn 15.62
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Ž/F 9 Pacov 5:46.88
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./Ž/B1 6 Pacov 78.93
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/B2 8 Praha - Eden 2:42.27
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B2 7 Praha - Eden 67.77
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B3 3 Praha - Eden 52.57
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 400 m/Ž/B4 Sušice DNF
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 800 m/Ž/B1 6 Sušice 2:31.51
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 400 m/Dky/B3 3 Praha - Přátelství 65.93
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 800 m/Dky/F 4 Praha - Přátelství 2:35.68
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B2 Praha - Děkanka DQ
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m př./Ž/B1 2 Praha - Děkanka 69.25
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B4 5 Praha - Děkanka 30.60
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Dky/B1 4 Praha - Děkanka 2:28.65
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 500 m/Ž/B2 6 Praha - Juliska 1:25.29
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m př./Ž/B1 6 Praha - Juliska 53.75
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B5 6 Praha - Stromovka 09.14
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B5 4 Praha - Stromovka 64.83
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Ž/B1 6 Praha - Strahov 2:32.49
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Dky/B6 5 Praha - Stromovka 29.67
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/Dky/B3 Praha - Stromovka DQ
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/Jky/B2 4 Praha - Stromovka 65.48
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Ž/B4 1 Praha - Stromovka 2:31.92
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B8 3 Praha - Strahov 48.71
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Ž/B2 1 Praha - Stromovka 2:31.84
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B8 Praha - Strahov DQ
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B12 2 Praha - Strahov 46.73
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 1500 m/Ž/B2 9 Praha - Strahov 5:38.74