Karta atleta

Export do excelu
  • Novotná Veronika
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Sporting Příbram, Z.S.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 9.33 sletiště 04.06.2015
60 m 10.04 h Praha-Strahov 16.02.2013
150 m 25.90 Kladno 13.05.2012
200 m 29.55 h Praha - Strahov 04.02.2017
400 m 68.09 Vlašim 29.08.2018
800 m 2:18.56 Plzeň 28.09.2019
800 m 2:32.34 h Praha - Strahov 06.12.2014
1500 m 4:43.45 Kladno 01.07.2017
1500 m 4:39.07 h Ostrava 18.02.2017
3000 m 10:05.85 Olomouc 28.06.2019
5000 m 18:01.27 Stará Boleslav 23.06.2019
středoškolský pohár 1791 Kolín 07.10.2019
hod kriketovým míčkem 41.06 sletiště 04.06.2015
vrh koulí 2kg 07.23 Kladno 21.06.2013
vrh koulí 3kg 05.63 Břeclav 13.06.2014
skok daleký 4.05 Kladno 05.09.2013
skok daleký 3.84 h Praha - Strahov 07.12.2013
skok vysoký 1.46 Ostrava 24.09.2016
skok vysoký 1.40 h Praha-Strahov 09.01.2016
Přespolní běh 14:49 Dříteč 23.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dky Břeclav 0787
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 800 m/Dky/B01 6 Břeclav 2:22.75
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky Kolín 0772
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 800 m/Dky/B01 4 Kolín 2:23.84
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Ž/F Kladno 4:43.45
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/Dky/F Jablonec nad Nisou 10:23.73
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Jky Kolín DNS
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Jky Kolín 4:45.30
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Ž/F 6 České Budějovice 4:45.60
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 3000 m/Jky/F Stará Boleslav 10:31.22
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m/Dky/F Ostrava 4:39.07
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dky/B1 3 Praha - Strahov 29.55
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 1500 m/Dky/F Praha - Strahov 4:49.47