Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Lakotová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Choceň, spolek
  • Trenér: Lakota Antonín
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 3:20.21 Pardubice 24.05.2016
1500 m 8:04.34 Ústí nad Orlicí 07.09.2014
vrh koulí 3kg 08.16 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
vrh koulí 3kg 10.81 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
vrh koulí 4kg 08.46 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
vrh koulí 4kg 09.67 Jablonec nad Nisou 17.08.2019
hod diskem 0,75kg 25.06 Litomyšl 09.05.2015
hod diskem 1kg 28.44 Ústí nad Orlicí 16.06.2018
hod kladivem 3kg 34.57 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
hod kladivem 4kg 35.48 Kladno 04.05.2019
hod oštěpem 500g 24.13 Nové Město nad Metují 03.09.2016
hod oštěpem 600g 29.76 Choceň 13.09.2019
středoškolský pohár 0581 Městský stadion Pardubice, Dukla 17.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 10.81 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
vrh koulí 4kg 08.43 Ústí nad Orlicí 13.05.2017
hod diskem 1kg 27.46 Pardubice 03.06.2017
hod kladivem 3kg 34.57 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
hod kladivem 4kg 29.52 Čáslav 26.08.2017
hod oštěpem 500g 23.66 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Pardubice (Kamil Kozák, kozakkamil@seznam.cz, 606521078) středoškolský pohár/Dky Pardubice 0000
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Pardubice (Kamil Kozák, kozakkamil@seznam.cz, 606521078) vrh koulí 3kg/Dky/F Pardubice DNS
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) vrh koulí 4kg/Ž 16 Čáslav 08.41
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) hod diskem 1kg/Ž 14 Čáslav 22.17
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) hod kladivem 4kg/Ž 7 Čáslav 29.52
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) hod kladivem 3kg/Dky/F SK Nové Město nad Metují 34.57
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) hod oštěpem 500g/Dky/F 7 SK Nové Město nad Metují 23.66
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) hod diskem 1kg/Ž/F 6 Jablonec nad Nisou 23.32
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 8 Pardubice 24.95
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 1kg/Dky MB Litomyšl 20.72
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) hod kladivem 3kg/Dky MB Litomyšl 27.40
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 19 Pardubice 08.01
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 9 Pardubice 27.46
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 4kg/Ž/F 10 Pardubice 25.78
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Pardubice 09.66
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Dky/F Pardubice 25.10
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 3kg/Dky/F Pardubice 29.10
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 3kg/Dky Ústí nad Orlicí 10.81
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 1kg/Ž Ústí nad Orlicí 20.94
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod kladivem 3kg/Dky Ústí nad Orlicí 28.28
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 15 Ústí nad Orlicí 08.43
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 18 Ústí nad Orlicí 22.02
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 8 Ústí nad Orlicí 16.81
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 5 Pardubice 10.22
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Dky Pardubice 22.10