Karta atleta

Export do excelu
  • Čurdová Tereza
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Kladno 12.6.2015
60 m 08.16 h Jablonec nad Nisou 1.2.2014
100 m 12.79 Praha - Eden 28.5.2016
150 m 19.99 Kladno 12.6.2015
150 m 20.94 h Jablonec nad Nisou 1.2.2014
200 m 27.85 Vlašim 8.5.2016
200 m 28.51 h Praha-Stromovka 26.1.2016
300 m 47.76 Kladno 22.7.2014
800 m 3:09.08 Stará Boleslav 30.4.2013
60 m překážek 09.94 Uherské Hradiště 24.6.2013
60 m překážek 09.16 h Praha - Strahov 10.2.2017
100 m překážek 14.69 Stará Boleslav 21.5.2016
200 m překážek 31.40 Vlašim 11.5.2014
pětiboj 2215 Stará Boleslav 30.4.2013
sedmiboj 3274 Kladno 10.10.2015
hod oštěpem 500g 18.52 Kladno 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 34.33 Kladno - Sletiště 25.5.2012
vrh koulí 3kg 07.61 Kladno 10.10.2015
skok daleký 5.35 Kladno 26.5.2018
skok daleký 5.24 h Ostrava 24.2.2018
trojskok 11.04 Kolín 25.5.2019
skok vysoký 1.29 Kladno 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.37 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 13.33 Kladno 4.5.2019
60 m překážek 09.70 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m překážek 14.86 Rumburk 22.6.2019
skok daleký 5.33 Kladno 8.6.2019
skok daleký 5.20 h Praha - Strahov 12.1.2019
trojskok 11.04 Kolín 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R2 4 Praha - Eden 13.33
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FB Praha - Eden 13.28
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/B2 5 Praha - Eden 15.54
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B2 6 Kolín 15.98
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) 100 m/Dky/F Čáslav 13.46
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) 100 m př./Dky/F Čáslav 15.88
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R4 1 Kladno 13.61
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA 6 Kladno 13.64
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R1 4 Mladá Boleslav 13.59
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 2 Kolín 13.08
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/F Kolín DNS
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B2 1 Kolín 15.45
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dky/B2 1 Stará Boleslav 13.46
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Dky/B1 4 Stará Boleslav 16.14
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dky/B1 Stará Boleslav DNS
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B2 Stará Boleslav DNS
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Dky/R3 8 Ostrava 09.16
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Dky/B2 1 Praha - Strahov 09.16
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž 16 Praha - Strahov 4.93
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m př./Dky/B2 1 Praha - Strahov 09.36
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) dálka/Dky/F Praha - Strahov 5.01
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B7 6 Praha - Stromovka 08.42
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Dky/B2 3 Praha - Stromovka 09.40
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Ž/F2 9 Praha - Stromovka 4.75
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Dky/B2 2 Praha - Stromovka 09.51
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m př./Dky/B1 3 Praha - Strahov 09.38
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/Ž/B2 4 Praha - Strahov 08.34
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Dky/R1 2 Chemnitz 09.91
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Dky/F 4 Chemnitz 09.59
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Dky 7 Chemnitz 4.95