Karta atleta

Export do excelu
  • Coufalová Kristýna
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.57 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 08.25 Praha - Děkanka 30.6.2016
60 m 08.26 h Praha - Stromovka 4.2.2017
80 m 10.80 Praha - Děkanka 6.10.2018
100 m 13.06 Praha - Děkanka 12.6.2016
150 m 20.61 Praha 13.5.2015
150 m 20.61 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 27.50 Praha - Juliska 14.6.2018
200 m 27.91 h Praha-Stromovka 23.1.2018
300 m 45.35 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 44.96 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 66.36 Praha - Eden 28.8.2018
600 m 2:19.32 Praha 17.5.2012
60 m překážek 12.39 Praha 30.5.2012
60 m překážek 10.30 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m překážek 16.75 Sušice 19.5.2019
200 m překážek 32.23 Praha 27.5.2015
300 m překážek 49.04 Praha - Eden 3.5.2019
400 m překážek 69.07 Sušice 19.5.2019
sprintérský trojboj 2138 Praha - Děkanka 30.6.2016
vrhačský trojboj 0952 Praha - Děkanka 19.9.2017
vrhačský čtyřboj 1220 Praha - Děkanka 19.9.2017
hod diskem 0,75kg 19.74 Praha 6.5.2014
hod diskem 1kg 23.73 Praha - Juliska 14.6.2018
hod kladivem 3kg 18.75 Praha - Děkanka 19.9.2017
hod kladivem 4kg 19.43 Praha - Děkanka 19.10.2018
hod oštěpem 500g 22.84 Praha 6.5.2015
hod kriketovým míčkem 21.58 Praha 17.5.2012
vrh koulí 3kg 07.74 Praha - Děkanka 19.9.2017
skok daleký 3.92 Praha - Děkanka 27.9.2015
trojskok 08.18 Praha - Děkanka 16.10.2018
skok vysoký 1.25 Praha - Děkanka 12.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.48 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 13.19 Sušice 19.5.2019
150 m 20.92 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 28.64 Praha - Stromovka 12.6.2019
200 m 27.98 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 45.35 Praha - Eden 7.5.2019
60 m překážek 10.30 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m překážek 16.75 Sušice 19.5.2019
300 m překážek 49.04 Praha - Eden 3.5.2019
400 m překážek 69.07 Sušice 19.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2017 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) koule 3kg/Dky Praha - Děkanka 07.74
19.09.2017 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) disk 1kg/Dky Praha - Děkanka 21.31
19.09.2017 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Dky Praha - Děkanka 18.75
19.09.2017 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Dky Praha - Děkanka 18.86
19.09.2017 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) vrh. tr./Dky Praha - Děkanka 0952
19.09.2017 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) vrh. čtyř/Dky Praha - Děkanka 1220
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R1 8 Opava 13.96
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B2 7 Praha - Eden 14.35
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 4kg/Jky/F 4 Praha - Eden 16.11
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R3 7 Kladno 13.50
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B1 7 Praha - Eden 13.64
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B2 3 Praha - Eden 50.97
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Dky 8 Praha - Eden 20.86
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 100 m/Ž/R1 4 Stará Boleslav 13.37
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 100 m/Ž/FB 6 Stará Boleslav 13.26
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 100 m/Ž/R2 6 Praha - Přátelství 13.56
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/Ž/B7 4 Praha - Přátelství 28.57
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dky/R4 2 Praha - Přátelství 13.10
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dky/FA 7 Praha - Přátelství 12.92
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 300 m př./Dky/B3 3 Praha - Přátelství 50.72
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R2 5 České Budějovice 13.19
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B2 1 Praha - Děkanka 13.26
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B3 3 Praha - Děkanka 28.40
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B2 4 Praha - Děkanka 08.48
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/Ž/B5 4 Praha - Děkanka 21.07
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Ž/B5 4 Praha - Strahov 08.36
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Dky/R1 2 Praha - Stromovka 08.26
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Dky/F2 Praha - Stromovka 08.31
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Dky/B6 1 Praha - Stromovka 27.96
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B11 3 Praha - Stromovka 08.49