Karta atleta

Export do excelu
  • Zbyněk Sobotka
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.46 Opava 01.10.2016
60 m 07.45 h Chemnitz 07.01.2017
100 m 11.75 Kolín 25.05.2019
150 m 17.63 h Praha-Strahov 29.01.2016
150 m 17.68 Vlašim 18.05.2016
200 m 23.43 Kadaň 18.06.2019
200 m 23.28 h Lipsko 08.02.2020
300 m 37.83 h Praha-Stromovka 06.03.2016
300 m 36.62 Kladno 14.06.2019
400 m 51.58 Praha-Juliska 23.06.2018
400 m 50.96 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
800 m 2:12.38 Kolín 26.08.2016
60 m překážek (0.76) 10.60 Kladno 30.04.2014
skok daleký 3.69 h Praha-Strahov 16.02.2013
skok daleký 5.48 Kolín 03.10.2017
vrh koulí 4kg 09.85 Beroun 17.06.2016
hod kriketovým míčkem 41.93 Kladno 30.04.2014
středoškolský pohár 1181 stadion Sletiště, Kladno 20.09.2018
pětiboj 1666 Kladno 30.04.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.45 h Chemnitz 07.01.2017
100 m 11.88 Bílina 13.05.2017
200 m 23.76 h Vídeň 28.01.2017
200 m 23.65 Stará Boleslav 06.05.2017
400 m 52.63 h Praha - Strahov 04.02.2017
400 m 52.07 Bílina 13.05.2017
skok daleký 5.48 Kolín 03.10.2017
středoškolský pohár 1024 Slaný 14.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dci 40 Kolín 0959
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 400 m/Dci/B01 5 Kolín 58.04
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Dci 17 Kolín 5.48
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B2 4 Kolín 53.74
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) středoškolský pohár/Dci Slaný 1024
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) 400 m/Dci/B01 2 Slaný 56.20
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) skok daleký/Dci Slaný 5.46
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 400 m/Dci/B3 4 Čáslav 53.98
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B4 2 Kladno 24.57
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/B2 2 Stará Boleslav 11.97
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B1 Stará Boleslav DNS
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R5 4 Bílina 11.88
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B1 4 Bílina 52.07
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/R1 3 Stará Boleslav 12.09
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B4 2 Stará Boleslav 23.65
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/R4 4 Ostrava 52.69
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B6 5 Praha - Strahov 07.63
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dci/B3 2 Praha - Strahov 23.84
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 400 m/Dci/B1 2 Praha - Strahov 52.63
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 200 m/M/B6 3 Vídeň 23.76
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 400 m/M/B4 4 Vídeň 53.08
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci Český Brod 07.56
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Dci/R6 1 Chemnitz 07.45
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/Dci/B8 1 Chemnitz 23.79