Karta atleta

Export do excelu
  • Vacátko Petr
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Ladislav Kárský
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 Praha - Děkanka 2.5.2017
60 m 07.65 h Praha - Stromovka 9.2.2018
100 m 11.64 Olomouc 26.5.2017
150 m 17.92 Praha - Děkanka 2.5.2017
150 m 18.17 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 23.68 Pardubice 3.6.2017
200 m 23.89 h Praha - Stromovka 22.1.2017
300 m 37.9 Praha - Kotlářka 8.6.2016
300 m 40.17 h Praha-Strahov 16.1.2016
400 m 52.50 Olomouc 26.5.2017
800 m 2:27.10 Praha-Juliska 9.6.2014
1000 m 2:51.51 Praha-Eden 20.5.2016
1000 m 2:49.95 h Praha - Stromovka 9.2.2018
1500 m 4:47.81 Rumburk 11.5.2019
60 m překážek 10.18 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
60 m překážek 08.64 h Ostrava 24.2.2018
100 m překážek 13.63 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
110 m překážek 15.03 Praha - Přátelství 19.5.2017
200 m překážek 26.5 Praha - Kotlářka 8.6.2016
300 m překážek 39.34 Kolín 18.6.2017
sprintérský trojboj 1663 Praha 1.7.2015
pětiboj 2096 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
sedmiboj hala 4341 h Praha - Stromovka 9.2.2018
devítiboj 5365 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
desetiboj 6085 Zlín 31.5.2019
vrhačský trojboj 1453 Sušice 24.4.2016
čtyřboj 1596 Praha 11 18.9.2014
hod diskem 1kg 38.66 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
hod diskem 1,5kg 33.14 Praha - Eden 30.9.2017
hod diskem 1,75kg 31.09 Rumburk 11.5.2019
hod kladivem 5kg 29.95 Praha - Vinohrady 30.4.2017
hod oštěpem 600g 39.04 Sušice 24.4.2016
hod oštěpem 700g 44.63 Praha-Stromovka 22.5.2018
hod oštěpem 800g 43.05 Zlín 31.5.2019
hod kriketovým míčkem 53.40 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
vrh koulí 3kg 09.27 Praha 5.6.2014
vrh koulí 4kg 11.88 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
vrh koulí 4kg 11.14 h Praha-Stromovka 12.2.2016
vrh koulí 5kg 11.62 Praha - Eden 25.5.2018
vrh koulí 5kg 11.25 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
vrh koulí 6kg 10.69 Zlín 31.5.2019
skok daleký 6.13 Praha-Podvinný Mlýn 25.8.2016
skok daleký 5.97 h Praha - Stromovka 10.2.2017
trojskok 12.72 Kolín 22.6.2019
skok o tyči 4.14 Olomouc 28.6.2019
skok o tyči 3.89 h Ostrava 24.2.2018
skok vysoký 1.90 Praha - Eden 30.9.2017
skok vysoký 1.87 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.99 Zlín 31.5.2019
400 m 53.42 Zlín 31.5.2019
1500 m 4:47.81 Rumburk 11.5.2019
110 m překážek 16.03 Zlín 31.5.2019
desetiboj 6085 Zlín 31.5.2019
hod diskem 1,75kg 31.09 Rumburk 11.5.2019
hod oštěpem 800g 43.05 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 6kg 10.69 Zlín 31.5.2019
skok daleký 6.08 Zlín 31.5.2019
skok daleký 5.82 h Praha - Stromovka 20.1.2019
trojskok 12.72 Kolín 22.6.2019
skok o tyči 4.14 Olomouc 28.6.2019
skok vysoký 1.90 Zlín 31.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 6 Praha - Eden 11.81
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B3 2 Praha - Eden 53.25
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F 4 Praha - Eden 4:48.31
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B3 3 Praha - Eden 15.83
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dci Praha - Eden 1.90
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/Dci 3= Praha - Eden 3.00
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci Praha - Eden NM
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 6 Praha - Eden 10.95
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Eden 33.14
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 4 Praha - Eden 34.94
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci 4 Praha - Eden 5251
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F 12 Praha - Eden 4:50.78
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B1 4 Praha - Eden 39.73
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Dci 9 Praha - Eden 1.76
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/B2 3 Kolín 15.55
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m př./Dci/B1 3 Kolín 39.89
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci/F 7 Kolín 1.80
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 6 Praha - Eden 52.93
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B1 3 Praha - Eden 39.57
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) výška/M Čáslav 1.83
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) dálka/M 8 Čáslav 5.95
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 110 m př./Dci/B1 4 Praha - Podvinný mlýn 15.42
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) výška/Dci/F 4 Praha - Podvinný mlýn 1.81
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) dálka/Dci/F 4 Praha - Podvinný mlýn 6.24
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./Dci/R1 6 Jablonec nad Nisou 15.58
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m př./Dci/R1 3 Jablonec nad Nisou 40.33
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci/F 8 Jablonec nad Nisou 1.84
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m př./Dci/B1 MS Kolín 39.34
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/B1 MS Kolín 15.51
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B4 2 Praha - Eden 39.62
05.06.2017 Dukla mítink 110 m př./Dci 7 Praha - Juliska 15.23
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B3 1 Pardubice 23.68
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/B1 5 Pardubice 53.15
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Dci/B3 1 Olomouc 11.64
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/Dci/B1 2 Olomouc 52.50
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Dci/F Olomouc 4:52.90
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m př./Dci/B1 7 Olomouc 20.15
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Dci/F Olomouc 1.87
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Dci/F 9 Olomouc 3.20
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Dci/F 7 Olomouc 6.13
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 5kg/Dci/F 10 Olomouc 10.11
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1,5kg/Dci/F 4 Olomouc 32.98
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 700g/Dci/F 7 Olomouc 39.41
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) desetiboj/Dci 8 Olomouc 5521
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 110 m př./Dci/R1 6 Praha - Přátelství 15.03
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 110 m př./Dci/F 5 Praha - Přátelství 15.18
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) tyč/Dci Praha - Přátelství 3.40
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) koule 5kg/Dci 8 Praha - Přátelství 11.00
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) disk 1,5kg/Dci 7 Praha - Přátelství 30.34
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 5 Ústí nad Orlicí 24.16
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/M 10= Ústí nad Orlicí 1.75
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/M/F 8 Ústí nad Orlicí 5.93
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 110 m př./Dci/B2 2 Praha - Děkanka 16.01
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Dci/F 13 Praha - Děkanka 3.40
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) oštěp 700g/Dci/F 4 Praha - Děkanka 38.94
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/R1 5 Kolín 16.02
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/F 5 Kolín 16.02
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci/F 5 Kolín 10.96
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B4 1 Praha - Juliska 12.01
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci Praha - Juliska 15.68
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B4 3 Praha - Děkanka 07.71
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/M/B3 4 Praha - Děkanka 17.92
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) výška/M 4 Praha - Děkanka 1.79
30.04.2017 Zahajovací závody v hodu kladivem "Kladivo na čarodějnice" (TJ Sokol Praha Královské Vinoh) kladivo 5kg/Dci/F 6 Praha - Vinohrady 29.95
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Dci/R2 5 Ostrava 08.67
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) výška/Dci/F 9= Ostrava 1.82
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B2 4 Praha - Stromovka 07.69
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci/F Praha - Stromovka 2:51.09
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/B2 4 Praha - Stromovka 09.08
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dci/F Praha - Stromovka 1.84
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Dci/F 4 Praha - Stromovka 3.10
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dci/F 9 Praha - Stromovka 5.97
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci/F 11 Praha - Stromovka 09.94
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Dci 6 Praha - Stromovka 4239
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Dci/R1 5 Praha - Stromovka 09.02
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Dci/F2 4 Praha - Stromovka 08.75
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) výška/Dci Praha - Stromovka 1.79
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) tyč/M 14= Praha - Stromovka 3.02
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/Dci/B1 2 Praha - Stromovka 23.89
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m př./Dci/F Praha - Stromovka 08.80
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m př./Dci/F MS Praha - Stromovka 08.93
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) dálka/Dci/F MS Praha - Stromovka 5.60
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) koule 5kg/Dci/F MS Praha - Stromovka 09.46
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Dci/B3 6 Jablonec nad Nisou 07.81
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1000 m/Dci/B4 1 Jablonec nad Nisou 2:56.49
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Dci/B3 1 Jablonec nad Nisou 08.84
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Dci/F1 Jablonec nad Nisou 1.87
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) tyč/Dci/F2 5 Jablonec nad Nisou 3.00
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Dci/F 14 Jablonec nad Nisou 5.74
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 5kg/Dci/F 16 Jablonec nad Nisou 09.82
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) sedmiboj h/Dci/F 6 Jablonec nad Nisou 4148