Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Pastor
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Černý Vladimír
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 Ostrava 29.09.2015
300 m 42.36 Frýdek-Místek 16.06.2016
400 m 58.55 Olomouc 16.09.2017
600 m 1:33.47 Ostrava-Vítkovice 23.08.2016
800 m 2:04.86 h Ostrava 11.02.2017
800 m 2:02.90 Ostrava - Vítkovice 21.08.2018
1500 m 4:13.67 h Ostrava 03.02.2018
1500 m 4:10.33 Praha-Juliska 23.06.2018
1 anglická míle 4:42.09 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
2000 m 6:13.46 Praha - Děkanka 05.06.2016
3000 m 09:16.75 h Ostrava 18.02.2017
3000 m 08:57.22 Břeclav 26.05.2018
5000 m 16:29.64 Vyškov 11.05.2019
půlmaratón 1:16:39 Kostěnice 12.07.2020
2000 m překážek 6:20.00 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
3000 m překážek 10:49.36 Ostrava - Vítkovice 12.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 58.55 Olomouc 16.09.2017
800 m 2:04.86 h Ostrava 11.02.2017
800 m 2:04.79 Břeclav 06.05.2017
1500 m 4:20.38 h Ostrava 15.01.2017
1500 m 4:15.68 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
3000 m 09:16.75 h Ostrava 18.02.2017
3000 m 09:11.75 Praha - Eden 28.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Dci 31 Dlouhoňovice 14:54
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 3000 m/Dci/F Praha - Eden 09:11.75
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m/Dci/B3 4 Olomouc 58.55
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 800 m/Dci/F 6 Olomouc 2:10.66
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 1500 m/M/F 4 Ostrava - Vítkovice 4:20.89
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Dci/F 7 Jablonec nad Nisou 4:23.34
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/Dci/F 8 Jablonec nad Nisou 09:19.68
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 4:20.54
14.06.2017 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 3000 m/M/B1 5 Ústí nad Orlicí 09:12.97
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 4:15.68
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/M/F Šumperk 4:17.12
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dci/B1 6 Břeclav 2:04.79
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žci/B2 2 Frýdek-Místek 2:07.41
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 800 m/M/F Ostrava 2:06.37
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/F 9 Ostrava 4:22.88
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 3000 m/Dci/F 6 Ostrava 09:16.75
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/M/B 6 Ostrava 2:04.86
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/Dci/F Ostrava 09:28.40
29.01.2017 Mezinárodní mítink Elán 1500 m/M/B3 8 Bratislava 4:21.48
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 800 m/M/B4 3 Ostrava 2:09.18
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1500 m/M/F Ostrava 4:20.38
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/B1 3 Ostrava 2:12.57