Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Tláskal
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: Červenková Jana
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.01 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m 06.92 Kolín 12.05.2020
100 m 10.86 Kolín 12.05.2020
150 m 20.76 h Praha-Strahov 10.01.2016
150 m 19.36 Vlašim 18.05.2016
200 m 22.98 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 22.59 Kolín 12.05.2020
300 m 41.38 h Praha-Strahov 17.12.2016
300 m 39.51 Stará Boleslav 13.09.2017
400 m 53.42 Vlašim 29.08.2018
1500 m 6:04.17 Pacov 29.08.2015
skok vysoký 1.68 Čáslav 11.10.2017
skok vysoký 1.74 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 4.05 h Praha-Strahov 10.01.2016
skok daleký 5.68 Stará Boleslav 05.05.2018
trojskok 12.04 Kolín 18.06.2017
vrh koulí 4kg 08.42 Čáslav 10.10.2015
vrh koulí 5kg 08.46 Čáslav 15.10.2017
hod diskem 1,5kg 20.81 Čáslav 21.10.2018
hod oštěpem 600g 25.29 Čáslav 10.10.2015
hod oštěpem 700g 28.27 Čáslav 15.10.2017
středoškolský pohár 1461 Jihlava 26.09.2019
sprintérský trojboj 2628 Kolín 12.05.2020
vrhačský trojboj 0918 Čáslav 15.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.47 Kolín 23.08.2017
60 m 07.54 h Praha - Strahov 10.12.2017
100 m 11.76 Litomyšl 05.08.2017
200 m 25.67 h Praha - Strahov 21.01.2017
200 m 23.95 Čáslav 30.08.2017
300 m 39.51 Stará Boleslav 13.09.2017
skok vysoký 1.68 Čáslav 11.10.2017
skok vysoký 1.60 h Praha - Strahov 10.12.2017
skok daleký 5.35 Kolín 23.08.2017
trojskok 12.04 Kolín 18.06.2017
vrh koulí 5kg 08.46 Čáslav 15.10.2017
hod diskem 1,5kg 18.79 Čáslav 15.10.2017
hod oštěpem 700g 28.27 Čáslav 15.10.2017
sprintérský trojboj 2077 Litomyšl 05.08.2017
vrhačský trojboj 0918 Čáslav 15.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.12.2017 Vánoční laťka (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Dci Čáslav 1.55
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) skok vysoký/J 7 Praha - Strahov 1.60
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R07 1 Praha - Strahov 07.57
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/FB Praha - Strahov 07.54
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 4 Čáslav 08.46
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci Čáslav 18.79
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Čáslav 28.27
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) vrhačský trojboj/Dci Čáslav 0918
11.10.2017 Oddílové přebory ve skoku vysokém (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Dci Čáslav 1.68
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B1 2 Stará Boleslav 11.88
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B2 2 Stará Boleslav 39.51
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R2 MS Praha-Podvinný mlýn 11.84
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B1 MS Praha-Podvinný mlýn 24.14
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 100 m/Dci/B2 3 Čáslav 11.77
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 200 m/Dci/B3 1 Čáslav 23.95
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/R2 3 Čáslav 11.89
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/FB Čáslav 11.98
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) trojskok/M 9 Čáslav 11.22
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 11 Kolín 5.35
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B3 MS Kolín 07.47
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Dci/B1 3 Dvůr Králové nad Labem 07.53
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) trojskok/Dci Dvůr Králové nad Labem 10.86
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B5 1 Litomyšl 07.50
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B5 2 Litomyšl 11.76
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B5 3 Litomyšl 24.32
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M/F 15 Litomyšl 2077
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/R2 4 Jičín 11.95
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/FB 6 Jičín 12.06
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) trojskok/M 7 Jičín 11.57
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dci/F 16 Jablonec nad Nisou 11.69
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Dci Kolín 12.04
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R2 5 Kolín 11.82
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/R1 5 Pardubice 12.01
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) trojskok/M/F 9 Pardubice 11.59
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/B2 3 Stará Boleslav 12.01
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B2 5 Stará Boleslav 24.79
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Dci Stará Boleslav 11.12
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R1 6 Ústí nad Orlicí 12.02
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) trojskok/M 10 Ústí nad Orlicí 11.30
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R4 1 Kolín 11.90
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B4 2 Kolín 24.40
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/R4 5 Stará Boleslav 12.13
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B3 4 Stará Boleslav 24.76
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Dci Stará Boleslav 11.66
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R4 2 Kolín 11.90
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/F 7 Kolín 12.27
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 9 Kolín 1.55
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/Dci/B3 2 Praha - Strahov 07.64
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) skok vysoký/Dci/F 5 Praha - Strahov 1.55
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 60 m/M/R9 3 Vídeň 07.71
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 200 m/M/B10 4 Vídeň 25.95
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/R5 3 Praha - Strahov 07.71
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B6 3 Praha - Strahov 25.67