Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Čech
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: Kučera Josef
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 h Vídeň 28.01.2017
60 m 07.72 Litomyšl 01.08.2020
100 m 12.05 Litomyšl 01.08.2020
200 m 25.28 Čáslav 30.08.2017
200 m 25.22 h Ostrava 03.02.2018
300 m 43.21 Brno 07.09.2016
300 m 41.18 h Bratislava 26.01.2019
400 m 58.49 Stará Boleslav 06.10.2018
400 m 57.96 h Bratislava 27.01.2019
800 m 3:23.30 Kladno 30.04.2014
1500 m 5:20.59 Stará Boleslav 07.10.2018
3000 m 12:02.74 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
60 m překážek (0.76) 11.84 Stará Boleslav 19.09.2014
60 m překážek (0.84) 10.04 h Praha-Strahov 10.01.2016
60 m překážek (0.91) 09.49 h Ostrava 03.02.2018
60 m překážek (0.99) 09.56 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m překážek (0.84) 16.81 Brno 06.09.2016
110 m překážek (0.91) 16.58 Kolín 01.05.2018
110 m překážek (1.06) 17.96 Litomyšl 04.07.2020
110 m překážek (0.99) 17.26 Praha - Juliska 18.08.2020
200 m překážek (0.76) 30.04 Kolín 30.06.2016
300 m překážek (0.84) 44.82 Stará Boleslav 05.05.2018
400 m překážek (0.91) 64.35 Praha - Přátelství 27.08.2020
skok vysoký 1.52 Stará Boleslav 06.10.2018
skok o tyči 3.20 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok o tyči 3.31 Ústí nad Orlicí 12.06.2021
skok daleký 5.53 h Praha - Stromovka 20.01.2019
skok daleký 5.52 Kolín 01.05.2019
vrh koulí 3kg 06.88 h Praha-Strahov 12.01.2014
vrh koulí 3kg 08.25 Stará Boleslav 19.09.2014
vrh koulí 4kg 07.62 h Praha-Strahov 11.01.2015
vrh koulí 4kg 07.98 Čáslav 10.10.2015
vrh koulí 5kg 08.52 Stará Boleslav 06.10.2018
vrh koulí 7,26kg 08.24 Čáslav 15.10.2021
hod diskem 1kg 18.39 Čáslav 10.10.2015
hod diskem 1,5kg 20.88 Čáslav 21.10.2018
hod diskem 2kg 18.19 Čáslav 09.10.2021
hod oštěpem 600g 35.08 Brno 06.09.2016
hod oštěpem 700g 33.62 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 800g 29.80 Čáslav 09.10.2021
hod kriketovým míčkem 40.02 Kolín 16.05.2014
pohár rozhlasu 0586 Kolín 24.05.2017
středoškolský pohár 2065 Atletický stadion Čáslav 20.09.2018
pětiboj 0690 Kladno 30.04.2014
desetiboj [Dci] 4184 Stará Boleslav 07.10.2018
sprintérský trojboj 1839 Litomyšl 01.08.2020
vrhačský trojboj 0892 Čáslav 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.15 h Vídeň 28.01.2017
60 m 07.96 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
100 m 12.48 Čáslav 26.08.2017
200 m 27.13 h Vídeň 28.01.2017
200 m 25.28 Čáslav 30.08.2017
60 m překážek (0.91) 09.60 h Praha - Strahov 10.12.2017
110 m překážek (0.91) 17.41 Čáslav 30.08.2017
300 m překážek (0.84) 45.81 Kolín 18.06.2017
skok vysoký 1.40 Čáslav 11.10.2017
skok daleký 5.18 h Praha - Strahov 04.02.2017
skok daleký 4.89 Čáslav 26.08.2017
vrh koulí 5kg 07.58 Čáslav 15.10.2017
hod diskem 1,5kg 16.85 Čáslav 15.10.2017
hod oštěpem 700g 30.74 Stará Boleslav 20.05.2017
pohár rozhlasu 0586 Kolín 24.05.2017
sprintérský trojboj 1662 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
vrhačský trojboj 0797 Čáslav 15.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m překážek (0.91)/Dci/B01 2 Praha - Strahov 09.60
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) skok daleký/J 13 Praha - Strahov 4.83
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 5 Čáslav 07.58
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci 6 Čáslav 16.85
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) hod oštěpem 700g/Dci 4 Čáslav 25.93
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) vrhačský trojboj/Dci 5 Čáslav 0797
11.10.2017 Oddílové přebory ve skoku vysokém (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Dci 3= Čáslav 1.40
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 200 m/Dci/B5 1 Čáslav 25.28
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Čáslav 17.41
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/R4 MB Čáslav 12.48
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) skok daleký/M MB Čáslav 4.89
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Dci/B2 4 Dvůr Králové nad Labem 07.96
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/Dci/B2 2 Dvůr Králové nad Labem 12.53
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 200 m/Dci/B2 4 Dvůr Králové nad Labem 25.80
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) sprintérský trojboj/Dci 7 Dvůr Králové nad Labem 1662
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B6 6 Litomyšl 08.10
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B6 6 Litomyšl 12.86
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B6 5 Litomyšl 26.23
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M/F 28 Litomyšl 1529
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Kolín 18.45
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 1 Kolín 45.81
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/M/F 20 Pardubice 5.35
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) pohár rozhlasu/Žci 29 Kolín 0586
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) 60 m/Žci 6 Kolín 07.91
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) skok daleký/Žci 20 Kolín 4.06
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci Stará Boleslav 18.06
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/F 4 Stará Boleslav 47.21
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci 7 Stará Boleslav 30.74
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R4 7 Kolín 12.78
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B3 5 Kolín 26.09
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci Stará Boleslav 18.30
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Stará Boleslav 47.44
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci 12 Stará Boleslav 26.33
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci Kolín 18.37
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 16 Kolín 4.73
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Praha - Strahov DNF
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) skok daleký/Dci/F 7 Praha - Strahov 5.18
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 60 m/M/R9 5 Vídeň 08.15
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 200 m/M/B12 3 Vídeň 27.13
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 4 Praha - Strahov 09.98
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok daleký/Dci/F 13 Praha - Strahov 4.90