Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Kret
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Sobčíková Jana
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    110 m př. 808 964
    akt. 26.06.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.25 h Atletický tunel Aréna a.s. 29.11.2009
50 m 09.04 Ostrava-Poruba 21.06.2010
60 m 07.58 Frýdek-Místek 16.06.2016
60 m 07.46 h Ostrava 03.02.2018
100 m 12.03 Olomouc 16.09.2017
150 m 17.96 Frýdek-Místek 16.06.2016
150 m 17.99 h Ostrava 17.01.2017
200 m 24.22 Hranice 03.06.2017
200 m 23.97 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
300 m 43.84 Ostrava 29.09.2015
800 m 3:24.36 h Ostrava 26.02.2013
800 m 2:47.32 Třinec 08.06.2014
60 m překážek (0.76) 10.90 h Ostrava 16.02.2014
60 m překážek (0.76) 10.11 Břeclav 05.10.2014
60 m překážek (0.84) 08.60 h Ostrava 17.12.2016
60 m překážek (0.91) 08.09 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek (0.99) 08.20 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m překážek (1.06) 08.07 h Ostrava 06.02.2022
100 m překážek (0.84) 13.88 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
110 m překážek (0.91) 14.68 Opava 28.09.2018
110 m překážek (0.99) 14.38 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
110 m překážek (1.06) 14.48 Zlín 26.06.2021
200 m překážek (0.76) 27.36 Opava 01.10.2016
skok vysoký 1.71 h Praha-Stromovka 06.03.2016
skok vysoký 1.78 Olomouc 25.05.2019
skok daleký 4.10 Třinec 08.06.2014
skok daleký 5.08 h Havířov 01.04.2016
vrh koulí 4kg 08.78 h Havířov 01.04.2016
hod oštěpem 800g 23.56 Šumperk 13.05.2017
hod kriketovým míčkem 33.80 Ostrava 24.09.2013
hod plným míčem 1kg 04.20 h Ostrava 23.01.2010
pětiboj 1369 Třinec 08.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.61 h Ostrava 08.02.2017
100 m 12.03 Olomouc 16.09.2017
150 m 17.99 h Ostrava 17.01.2017
200 m 24.22 Hranice 03.06.2017
60 m překážek (0.91) 08.52 h Ostrava 17.01.2017
110 m překážek (1.06) 16.63 Hranice 03.06.2017
110 m překážek (0.91) 14.77 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
skok vysoký 1.58 h Ostrava 04.02.2017
skok daleký 5.13 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
hod oštěpem 800g 23.56 Šumperk 13.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R2 5 Praha - Eden 12.04
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 2 Praha - Eden 15.04
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/Dci/B3 1 Olomouc 12.03
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Olomouc 15.10
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B4 3 Hodonín 24.71
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Hodonín 16.67
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/R2 4 Jablonec nad Nisou 14.77
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 5 Ostrava - Vítkovice 15.06
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 Ostrava - Vítkovice DNS
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B2 4 Hranice 12.04
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B3 1 Hranice 24.22
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 3 Hranice 16.63
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 5 Ostrava - Vítkovice 15.33
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B3 5 Ostrava - Vítkovice 12.09
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Dci/F 17 Ostrava - Vítkovice 5.13
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B6 MB Šumperk 12.09
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B5 MB Šumperk 25.29
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 800g/M/F MB Šumperk 23.56
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B5 4 Břeclav 24.79
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 4 Břeclav 15.80
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m/M/R1 Ostrava DNS
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) skok daleký/M/F Ostrava DNS
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) vrh koulí 5kg/Dci/F Ostrava DNS
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/R3 5 Ostrava 08.57
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/R3 1 Ostrava 07.61
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/F2 Ostrava DNS
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 Ostrava DQ
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava 08.59
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 7 Ostrava 08.63
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava DQ
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok vysoký/Dci/F 11 Ostrava 1.58
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/R 3 Ostrava 08.59
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava 08.52
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 150 m/M/B4 2 Ostrava 17.99
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Praha - Strahov 08.65
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) skok vysoký/M Praha - Strahov NM
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 4 Ostrava 08.67
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 4 Ostrava 08.77
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B3 Ostrava DNS