Karta atleta

Export do excelu
  • Ivan Charbaka
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Ton Svatoslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.31 Brno 09.05.2016
60 m 07.31 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m 11.63 Olomouc 04.07.2020
150 m 21.91 Břeclav 06.09.2015
150 m 19.85 h Ostrava 17.12.2016
200 m 25.93 Hodonín 03.06.2017
300 m 49.65 Brno 08.09.2015
800 m 2:54.0 h Brno 08.01.2016
1000 m 3:42.54 Brno 16.05.2016
1000 m 3:14.89 h Praha - Stromovka 09.02.2020
60 m překážek [99,1 cm] 09.23 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
200 m překážek [76,2 cm] 32.45 Vyškov 29.05.2016
skok vysoký 1.80 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok vysoký 1.80 Vyškov 11.05.2019
skok o tyči 4.11 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok o tyči 4.40 Olomouc 07.09.2021
skok daleký 6.08 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 5.72 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
trojskok 11.44 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
vrh koulí 4kg 08.29 Brno 16.05.2016
vrh koulí 6kg 09.96 h Praha - Stromovka 08.02.2020
pohár rozhlasu 1639 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 11.05.2017
sedmiboj hala [J] 4166 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 25.93 Hodonín 03.06.2017
skok vysoký 1.59 h Brno 08.02.2017
skok vysoký 1.74 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 11.05.2017
skok daleký 5.59 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 11.05.2017
pohár rozhlasu 1639 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 11.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B6 1 Hodonín 25.93
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M/F 10 Hodonín 5.52
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) pohár rozhlasu/Žci Brno - město 1508
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) skok daleký/Žci 4 Brno - město 5.41
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) skok vysoký/Žci 2= Brno - město 1.60
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/M/F 11 Uherské Hradiště 1.60
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F 14 Uherské Hradiště 5.04
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město (ZŠ Laštůvka, Miroslav Dlapa, 777 856 956, dlapa@zslastuvkova.cz) pohár rozhlasu/Žci Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 1639
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město (ZŠ Laštůvka, Miroslav Dlapa, 777 856 956, dlapa@zslastuvkova.cz) skok daleký/Žci Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 5.59
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město (ZŠ Laštůvka, Miroslav Dlapa, 777 856 956, dlapa@zslastuvkova.cz) skok vysoký/Žci Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 1.74
08.02.2017 Brněnská laťka (JAC Brno, Čiba sport athletic) skok vysoký/M 14 Brno 1.59