Karta atleta

Export do excelu
  • Vacek Matyáš
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.38 Praha - Juliska 10.9.2019
60 m 07.39 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 11.64 Praha - Přátelství 19.5.2017
150 m 18.81 Praha 13.5.2015
150 m 17.95 h Praha-Stromovka 3.12.2016
200 m 23.75 Praha - Přátelství 26.5.2017
300 m 42.32 Praha 27.4.2015
800 m 3:05.09 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
1000 m 3:20.32 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
60 m překážek 10.42 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
100 m překážek 14.92 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
200 m překážek 29.65 Praha-Strahov 8.6.2016
středoškolský pohár 0528 Kolín 3.10.2017
pětiboj 1789 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
devítiboj 4452 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
hod diskem 1kg 30.38 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
hod oštěpem 600g 35.92 Praha-Strahov 8.6.2016
hod kriketovým míčkem 53.28 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
vrh koulí 3kg 09.17 Praha 8.9.2014
vrh koulí 4kg 10.78 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
vrh koulí 4kg 09.73 h Praha-Stromovka 5.12.2015
vrh koulí 5kg 11.05 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 6.27 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 6.44 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
trojskok 13.26 Praha - Eden 3.9.2019
trojskok 13.28 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok o tyči 2.57 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
skok vysoký 1.68 Kolín 3.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.38 Praha - Juliska 17.9.2019
60 m 07.39 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 11.75 Praha - Eden 3.9.2019
skok daleký 6.23 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 6.44 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
trojskok 13.26 Praha - Eden 3.9.2019
trojskok 13.28 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci 86 Kolín 0528
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Dci Kolín 1.68
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 2 Praha - Eden 11.78
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 Praha - Eden DNS
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 8 Praha - Eden 5.70
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci Praha - Eden DNS
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci Praha - Eden DNF
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B3 3 Praha - Eden 11.74
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci/F Praha - Eden 12.42
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m/Dci/B2 4 Praha - Podvinný mlýn 11.90
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) dálka/Dci/F 10 Praha - Podvinný mlýn 5.92
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B3 7 Mladá Boleslav 25.12
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) dálka/M/F 12 Mladá Boleslav 5.61
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dci/F 4 Jablonec nad Nisou 13.22
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/M/B9 2 Praha - Přátelství 23.75
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dci/R4 3 Praha - Přátelství 11.64
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dci/FB Praha - Přátelství DNS
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) trojskok/Dci Praha - Přátelství 12.77
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R1 5 Bílina 11.73
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/M 7 Bílina 12.25
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B5 1 Praha - Děkanka 11.97
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Dci/F 7 Praha - Děkanka 5.69
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) výška/Žci/F 2= Praha 3 1.50
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) dálka/Žci/F Praha 3 5.88
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) poharR/Žci Praha 3
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R06 2 Praha - Strahov 07.64
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) dálka/M/F 14 Praha - Strahov 5.81
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Dci/B1 4 Praha - Stromovka 07.64
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) dálka/Dci/F Praha - Stromovka 5.60