Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Lehar
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    200 m 1071 935
    400 m 475 1010
    akt. 04.05.2021
  • Úspěchy:
    2019: MEJ-400 m/R, 4x400 m/2.; 2021: MS štafet-4x400 m mix/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 2 - 1 - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství Evropy juniorů
Boras 2019 4x400 m
Rekordy ČR
Dráha Junioři
4 x 400 m 3:08.50 Boras 21.07.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.56 Praha - Děkanka 05.06.2016
60 m 07.03 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m 10.84 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
150 m 18.31 Meziboří 21.06.2016
150 m 18.18 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 22.17 Kladno 01.06.2020
200 m 21.81 h Praha - Stromovka 23.01.2021
300 m 38.21 h Praha - Strahov 13.01.2017
300 m 33.64 Cheb 27.08.2020
400 m 46.46 Ostrava - Vítkovice 22.08.2020
400 m 47.53 h Ostrava 03.02.2021
800 m 2:53.72 h Praha-Strahov 26.01.2014
800 m 1:58.06 Kladno 27.06.2020
skok vysoký 1.86 Kolín 29.08.2020
skok daleký 3.97 Bílina 27.04.2014
vrh koulí 6kg 08.85 Kolín 29.08.2020
sprintérský trojboj 2094 Bílina 19.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.57 h Praha - Strahov 29.01.2017
60 m 07.59 Bílina 19.08.2017
100 m 11.57 Bílina 20.05.2017
150 m 18.18 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 24.09 h Praha - Strahov 04.02.2017
200 m 23.21 Čáslav 30.08.2017
300 m 38.21 h Praha - Strahov 13.01.2017
300 m 36.47 Bílina 29.04.2017
400 m 52.54 h Praha - Strahov 29.01.2017
400 m 50.31 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
sprintérský trojboj 2094 Bílina 19.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 4 Praha - Eden 51.06
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B3 3 Kolín 23.49
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B1 1 Kolín 51.17
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B3 3 Opava 50.93
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 100 m/Dci/B1 4 Čáslav 11.84
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 200 m/Dci/B2 2 Čáslav 23.21
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B1 6 Praha - Eden 51.58
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B5 4 Bílina 07.59
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B5 2 Bílina 11.88
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/M/B4 2 Bílina 23.54
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprintérský trojboj/M/F 20 Bílina 2094
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B2 1 Kladno 51.62
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/R2 3 Jablonec nad Nisou 50.58
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/F 5 Jablonec nad Nisou 50.31
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R1 5 Kolín 11.79
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B1 4 Kolín 23.80
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F 7 Kolín 11.89
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B2 1 Praha - Eden 51.37
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B3 2 Stará Boleslav 23.61
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) 100 m/Dci Ústí nad Labem 11.77
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/R2 2 Bílina 11.56
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/F Bílina 11.57
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 200 m/Dci/B1 1 Bílina 23.80
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B 1 Bílina 52.02
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/M/B2 3 České Budějovice 52.96
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/R2 4 Stará Boleslav 12.36
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dci/B1 1 Stará Boleslav 52.59
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) 60 m/M/B1 4 Bílina 07.63
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) 300 m/M/B1 1 Bílina 36.47
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/R3 Ostrava DNS
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dci/B4 1 Praha - Strahov 24.09
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 400 m/Dci/B1 3 Praha - Strahov 53.35
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R10 3 Praha - Strahov 07.57
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/M/B4 1 Praha - Strahov 52.54
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/R5 1 Praha - Strahov 07.61
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B4 4 Praha - Strahov 24.29
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B19 1 Praha - Strahov 18.18
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B10 2 Praha - Strahov 38.21