Karta atleta

Export do excelu
  • Kořínek Tomáš
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 Plzeň 16.8.2016
60 m 07.47 h Jablonec nad Nisou 14.2.2018
100 m 11.99 Kolín 8.5.2017
150 m 18.5 Kolín 7.5.2016
150 m 19.48 h Praha-Strahov 23.1.2016
200 m 24.56 Kolín 8.5.2017
200 m 24.19 h Praha - Strahov 11.2.2018
300 m 39.75 Dvůr Králové nad Labem 18.8.2017
300 m 43.64 h Praha-Strahov 23.1.2016
800 m 2:25.99 h Praha-Strahov 10.1.2016
sprintérský trojboj 1698 Litomyšl 5.8.2017
vrhačský trojboj 1083 Čáslav 28.9.2016
hod diskem 1kg 23.58 Čáslav 28.9.2016
hod diskem 1,5kg 20.26 Čáslav 15.10.2017
hod oštěpem 600g 30.98 Čáslav 28.9.2016
hod oštěpem 700g 28.02 Čáslav 15.10.2017
vrh koulí 4kg 09.07 Čáslav 28.9.2016
vrh koulí 5kg 09.03 Čáslav 15.10.2017
skok daleký 4.87 Kolín 23.8.2017
skok o tyči 2.40 Beroun 17.6.2016
skok vysoký 1.50 Čáslav 14.10.2016
skok vysoký 1.50 h Čáslav 22.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.12.2017 Vánoční laťka (AC Čáslav z.s.) výška/Dci 4 Čáslav 1.50
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) koule 5kg/Dci Čáslav 09.03
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) disk 1,5kg/Dci Čáslav 20.26
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) oštěp 700g/Dci Čáslav 28.02
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) vrh. tr./Dci Čáslav 0976
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 100 m/Dci/B3 2 Čáslav 12.34
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 200 m/Dci/B3 Čáslav DNS
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M 13 Kolín 4.87
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B4 MS Kolín 07.99
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/Dci/F 4 Dvůr Králové nad Labem 39.75
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B6 2 Litomyšl 07.81
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B6 3 Litomyšl 12.56
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B6 4 Litomyšl 25.84
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/M/F 24 Litomyšl 1698
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Dci 6 Kolín 2.00
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R2 8 Kolín 12.48
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/B2 6 Stará Boleslav 12.19
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B3 2 Stará Boleslav 25.07
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 700g/Dci 9 Stará Boleslav 26.43
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R2 5 Ústí nad Orlicí 12.07
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B3 6 Ústí nad Orlicí 25.03
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R3 3 Kolín 11.99
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B4 3 Kolín 24.56
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/R3 3 Stará Boleslav 12.05
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B1 2 Stará Boleslav 24.80
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) tyč/Dci 6 Stará Boleslav 2.30
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R3 3 Kolín 12.55
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/M Kolín DNS
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/Dci/B3 4 Praha - Strahov 07.70
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dci/B5 1 Praha - Strahov 25.16
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/R3 2 Praha - Strahov 07.73
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B5 3 Praha - Strahov 25.29