Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Janek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 h Ostrava 04.02.2017
60 m 07.44 Brno-město 16.05.2017
100 m 11.01 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
150 m 18.24 Třinec 12.06.2016
150 m 18.38 h Ostrava 17.12.2016
200 m 24.57 h Ostrava 04.02.2017
200 m 22.51 Praha-Juliska 24.06.2018
300 m 39.84 Brno 07.09.2016
skok vysoký 1.56 Břeclav 23.05.2017
pohár rozhlasu 1878 Kladno 08.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.67 h Ostrava 04.02.2017
60 m 07.44 Brno-město 16.05.2017
100 m 11.66 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
150 m 18.44 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 24.57 h Ostrava 04.02.2017
200 m 23.19 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
skok vysoký 1.56 Břeclav 23.05.2017
pohár rozhlasu 1878 Kladno 06.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/R3 4 Ostrava - Vítkovice 11.66
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B3 3 Ostrava - Vítkovice 23.19
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/J/B3 1 Olomouc 11.83
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 200 m/J/B2 2 Olomouc 23.84
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/R2 1 Ostrava - Vítkovice 11.73
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/F 4 Ostrava - Vítkovice 11.75
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B3 1 Ostrava - Vítkovice 24.06
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) pohár rozhlasu/Žci Kladno 1878
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 60 m/Žci/B1 1 Kladno 07.33
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) skok vysoký/Žci 15 Kladno 1.54
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) pohár rozhlasu/Žci Břeclav 1808
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) skok vysoký/Žci 11 Břeclav 1.56
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) 60 m/Žci Břeclav 07.41
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/B3 2 Ostrava - Vítkovice 12.03
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B4 Ostrava - Vítkovice DNS
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) pohár rozhlasu/Žci Brno-město 1798
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) 60 m/Žci/B2 1 Brno-město 07.44
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) skok vysoký/Žci 10 Brno-město 1.52
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (hřiště TJ Moravská Slávia, Jaroslava Strouhalová, jstrouhalova1@seznam.cz, 731 468 741) pohár rozhlasu/Žci Brno - hřiště TJ Moravská Slávia, kategorie IV 1072
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (hřiště TJ Moravská Slávia, Jaroslava Strouhalová, jstrouhalova1@seznam.cz, 731 468 741) 60 m/Žci Brno - hřiště TJ Moravská Slávia, kategorie IV 07.4
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (hřiště TJ Moravská Slávia, Jaroslava Strouhalová, jstrouhalova1@seznam.cz, 731 468 741) skok vysoký/Žci Brno - hřiště TJ Moravská Slávia, kategorie IV 1.52
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R3 3 Ostrava 07.67
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/B2 4 Ostrava 24.57
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/M/B2 3 Praha - Strahov 18.44
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/M/B8 2= Praha - Strahov 07.70