Karta atleta

Export do excelu
  • Tobiáš Skýpala
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Kadla Jiří
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.88 Frýdek-Místek 16.06.2016
60 m 07.65 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
100 m 11.72 Břeclav 22.08.2020
150 m 18.07 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 24.27 h Ostrava 20.01.2018
200 m 23.72 Olomouc 04.07.2020
300 m 38.06 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
300 m 37.0 Holešov 21.05.2020
400 m 51.64 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
400 m 51.36 Šumperk 16.08.2020
600 m 1:27.5 Holešov 21.05.2020
800 m 1:58.68 Břeclav 26.05.2018
800 m 1:58.95 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
1500 m 4:15.89 Hranice 30.06.2018
110 m překážek (0.91) 17.20 Břeclav 16.08.2017
200 m překážek (0.76) 28.66 Šumperk 11.09.2016
400 m překážek (0.91) 54.76 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
skok daleký 5.63 Šumperk 25.08.2018
trojskok 11.57 Břeclav 16.08.2017
středoškolský pohár 1201 Atletický stadion TJ Valašské Meziříčí 18.09.2018
sprintérský trojboj 2200 Uherské Hradiště 28.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.67 h Ostrava 07.01.2017
100 m 12.21 Břeclav 16.08.2017
200 m 24.60 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
400 m 53.69 h Ostrava 07.01.2017
400 m 52.81 Praha - Eden 28.09.2017
800 m 2:01.80 h Ostrava 04.02.2017
800 m 1:59.72 Břeclav 26.08.2017
110 m překážek (0.91) 17.20 Břeclav 16.08.2017
skok daleký 5.73 Břeclav 16.08.2017
trojskok 11.57 Břeclav 16.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Dci 28 Dlouhoňovice 14:49
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B2 4 Praha - Eden 52.81
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/F Praha - Eden 2:01.71
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Vsetín 100 m/J Valašské Meziříčí 11.8
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Vsetín 400 m/J Valašské Meziříčí 53.9
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m/Dci/B2 2 Olomouc 53.28
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 800 m/Dci/F Olomouc 2:01.79
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 800 m/M/B2 3 Opava 2:00.78
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/M/B3 Opava DNS
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/F 7 Břeclav 1:59.72
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/M/B2 Břeclav DNS
16.08.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B1 5 Břeclav 12.21
16.08.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Břeclav 17.20
16.08.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M 4 Břeclav 5.73
16.08.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M Břeclav 11.57
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M/F 6 Uherské Hradiště 2:00.30
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dci/R3 4 Jablonec nad Nisou 2:00.91
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 4 Ostrava - Vítkovice 24.60
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 2:01.60
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B3 2 Břeclav 54.29
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dci/B1 4 Břeclav 2:03.02
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/R1 3 Ostrava 2:02.15
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/F 6 Ostrava 2:02.09
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci/B1 Ostrava DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dci/B1 2 Ostrava 2:01.80
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/M/F 6 Ostrava 2:03.20
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R2 4 Ostrava 07.67
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B2 1 Ostrava 53.69