Karta atleta

Export do excelu
  • Valach Václav
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletický klub Bohumín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.60 Opava 7.8.2018
60 m 07.38 h Opava 27.1.2019
100 m 11.78 Hranice 18.5.2019
150 m 18.33 Opava 15.5.2018
150 m 17.74 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 23.40 Vyškov 11.5.2019
200 m 23.60 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
300 m 38.10 Opava 7.8.2018
300 m 37.14 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 53.39 Šumperk 22.6.2019
400 m 51.97 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
60 m překážek 08.57 h Olomouc 9.2.2019
110 m překážek 15.14 Vyškov 11.5.2019
300 m překážek 40.95 Praha-Juliska 23.6.2018
400 m překážek 54.78 Praha - Eden 15.6.2019
středoškolský pohár 1818 Ostrava 19.9.2018
skok daleký 3.94 Hranice 8.9.2013
skok daleký 4.50 h Ostrava 17.2.2013
skok o tyči 2.63 Opava 18.8.2018
skok vysoký 1.45 Frýdek-Místek 1.5.2014
skok vysoký 1.50 h Havířov 9.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.38 h Opava 27.1.2019
100 m 11.78 Šumperk 22.6.2019
150 m 17.74 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 23.40 Vyškov 11.5.2019
200 m 23.60 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
300 m 37.14 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 53.39 Šumperk 22.6.2019
400 m 51.97 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
60 m překážek 08.57 h Olomouc 9.2.2019
110 m překážek 15.14 Vyškov 11.5.2019
400 m překážek 54.78 Praha - Eden 15.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B3 Praha - Eden DQ
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B3 4 Praha - Eden 16.28
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 110 m př./Dci/B1 5 Olomouc 16.36
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 300 m př./Dci/B1 7 Olomouc 43.06
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B3 MB Ostrava 07.88
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B1 MB Ostrava 40.04
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 100 m/M/B2 6 Ostrava - Vítkovice 12.28
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 200 m/M/B2 8 Ostrava - Vítkovice 25.07
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 400 m př./M/B2 1 Ostrava - Vítkovice 64.65
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B2 2 Šumperk 11.98
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m př./M/B2 3 Šumperk 66.24
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./Dci/R3 5 Jablonec nad Nisou 15.84
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 110 m př./Dci/B2 2 Ostrava - Vítkovice 15.82
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/B2 4 Ostrava - Vítkovice 42.16
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B2 5 Hranice 12.07
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B3 1 Hranice 55.40
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 110 m př./Dci/B2 8 Ostrava - Vítkovice 16.57
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/B2 2 Ostrava - Vítkovice 43.24
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B3 1 Šumperk 12.37
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m př./M/B1 5 Šumperk 63.08
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./Dci/B3 2 Břeclav 17.05
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m př./Dci/B3 2 Břeclav 44.54
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/R2 4 Ostrava 09.51
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R5 3 Olomouc 07.95
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dci/R3 1 Olomouc 09.34
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dci/FB Olomouc 09.41
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R3 6 Ostrava 08.01
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m př./Dci/R2 4 Ostrava 09.71