Karta atleta

Export do excelu
  • Blatská Veronika
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.34 Kolín 03.05.2015
60 m 09.45 h Praha 31.01.2014
150 m 25.90 Kladno 13.05.2012
150 m 22.95 h Praha 17.12.2014
200 m 30.20 Stará Boleslav 06.05.2017
200 m 30.51 h Praha - Strahov 04.02.2017
300 m 50.38 h Praha 31.01.2014
500 m 1:59.9 Beroun 15.04.2012
600 m 2:00.54 Stará Boleslav 21.05.2013
800 m 2:55.25 Stará Boleslav 30.04.2013
800 m 3:09.58 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
3000 m 17:10.37 Praha - Eden 28.09.2018
60 m překážek 11.73 Kladno 21.06.2013
60 m překážek 12.99 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
100 m překážek 18.4 Beroun 07.10.2017
400 m překážek 73.70 Stará Boleslav 03.06.2017
středoškolský pohár 1055 Kolín 03.10.2017
pětiboj 1884 Kladno 30.04.2014
sedmiboj 2988 Beroun 07.10.2017
hod diskem 0,75kg 21.36 Kladno 26.04.2015
hod diskem 1kg 21.74 Třebíč 30.05.2015
hod oštěpem 500g 33.89 Kolín 18.06.2017
hod oštěpem 600g 34.05 Hradec Králové 15.09.2018
hod kriketovým míčkem 46.25 Kladno 30.04.2014
hod plným míčem 1kg 07.42 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
vrh koulí 2kg 11.05 Kladno 03.09.2014
vrh koulí 2kg 09.37 h Praha 31.01.2014
vrh koulí 3kg 09.54 Stará Boleslav 29.04.2016
vrh koulí 3kg 10.09 h Praha - Strahov 04.02.2017
vrh koulí 4kg 08.44 Kladno 04.05.2019
skok daleký 4.02 Beroun 07.10.2017
skok daleký 4.31 h Praha-Strahov 10.01.2016
trojskok 09.41 Hradec Králové 15.09.2018
trojskok 09.50 h Praha - Strahov 12.01.2019
skok vysoký 1.50 Beroun 07.10.2017
skok vysoký 1.45 h Praha - Strahov 04.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) výška/Jky 7= Praha - Strahov 1.45
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Dky 6= Beroun 31.7
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Dky Beroun 3:11.5
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m př./Dky 5 Beroun 18.4
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Dky Beroun 1.50
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Dky 5 Beroun 4.02
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Dky Beroun 08.98
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Dky Beroun 31.67
07.10.2017 Berounské víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) sedmiboj/Dky Beroun 2988
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky Kolín 1055
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Dky 4 Kolín 1.46
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) koule 3kg/Dky 9 Kolín 09.21
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) výška/Jky 9 Čáslav 1.46
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) koule 4kg/Jky 10 Čáslav 08.17
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) disk 1kg/Jky 10 Čáslav 20.12
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./Ž/B2 6 Praha - Eden 79.85
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Ž Praha - Eden DNS
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Ž 15 Praha - Eden 29.66
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./Ž/B2 5 Kladno 76.38
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž 8 Kladno 31.78
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky MS Kolín 33.89
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./Jky/B1 2 Kolín 74.98
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Jky Kolín 33.73
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) oštěp 500g/Žky MS Kladno 31.44
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) oštěp 500g/Dky Kladno NM
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m př./Ž/B2 4 Stará Boleslav 73.70
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 13 Stará Boleslav 31.94
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 500g/Dky Stará Boleslav 32.30
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Dky 4 Stará Boleslav 1.45
14.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mužů Středočeského kraje, Otevřený závod mužů (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Dky MB Beroun 1.45
14.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mužů Středočeského kraje, Otevřený závod mužů (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Dky MB Beroun 31.30
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m př./Ž/B2 4 České Budějovice 75.00
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) oštěp 600g/Ž/F 9 České Budějovice 30.92
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Jky/B2 5 Stará Boleslav 30.20
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Jky 6 Stará Boleslav 31.00
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Jky 8 Stará Boleslav 1.45
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dky/B6 2 Praha - Strahov 30.51
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) výška/Dky/F 9 Praha - Strahov 1.45
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) koule 3kg/Dky/F 7 Praha - Strahov 10.09
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) výška/Ž/F 19= Praha - Strahov 1.35