Karta atleta

Export do excelu
  • Zábojníková Kateřina
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Litvínov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.1 Most 27.5.2014
60 m 08.12 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m 12.91 Meziboří 21.5.2017
150 m 19.62 Kadaň 11.5.2016
150 m 20.28 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 27.47 Bílina 14.5.2016
200 m 27.29 h Praha - Stromovka 24.1.2017
300 m 46.49 Mariánské Lázně 2.7.2015
300 m 47.28 h Praha-Strahov 18.1.2014
500 m 1:38.52 Bílina 6.8.2013
600 m 2:06.98 Bílina 19.5.2012
800 m 2:47.22 Stará Boleslav 22.5.2015
800 m 2:47.57 h Praha-Stromovka 12.2.2016
60 m překážek 10.59 Stará Boleslav 3.9.2014
60 m překážek 09.51 h Praha - Stromovka 10.2.2017
100 m překážek 16.19 Praha-Eden 20.5.2016
200 m překážek 32.07 Chodov 30.4.2016
pětiboj 2645 Praha 12.7.2014
pětiboj hala 3179 h Praha - Stromovka 10.2.2017
sedmiboj 4484 Praha-Eden 20.5.2016
čtyřboj 1580 Bílina 19.5.2012
hod diskem 0,75kg 35.53 Děčín 7.6.2016
hod diskem 1kg 33.40 Chomutov 8.6.2017
hod kladivem 3kg 24.35 Chomutov 8.6.2017
hod oštěpem 500g 49.39 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
hod oštěpem 600g 43.46 Mladá Boleslav 1.7.2017
hod kriketovým míčkem 60.28 Bílina 9.9.2014
vrh koulí 2kg 12.92 Bílina 9.9.2014
vrh koulí 2kg 12.62 h Jablonec nad Nisou 6.12.2014
vrh koulí 3kg 13.55 Ústí nad Labem 2.6.2018
vrh koulí 3kg 13.87 h Ostrava 24.2.2018
vrh koulí 4kg 11.74 Bílina 19.5.2018
vrh koulí 4kg 11.36 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
skok daleký 5.29 Bílina 13.5.2017
skok daleký 5.09 h Praha - Stromovka 20.1.2018
skok vysoký 1.63 Děčín 16.6.2018
skok vysoký 1.62 h Jablonec nad Nisou 17.1.2018
Přespolní běh 0:05:31 Bílina-Kyselka, lázeňský park 22.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 h Praha - Strahov 27.1.2019
hod diskem 1kg 28.97 Kolín 25.5.2019
hod oštěpem 600g 43.18 Praha - Eden 15.6.2019
vrh koulí 4kg 11.16 Bílina 18.5.2019
vrh koulí 4kg 10.72 h Jablonec nad Nisou 16.1.2019
skok vysoký 1.57 Bílina 18.5.2019
skok vysoký 1.60 h Praha - Strahov 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Dky/F Kolín 31.18
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky/F Kolín 13.29
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky/F Kolín 46.29
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) oštěp 500g/Dky/F Domažlice 45.27
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/Dky/B1 2 Litvínov 13.05
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) disk 1kg/Dky Litvínov 30.16
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) oštěp 500g/Dky Litvínov 45.75
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R2 1 Kladno 13.17
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA 4 Kladno 13.34
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) koule 4kg/Ž 6 Kladno 10.62
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž Kladno 37.56
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/Ž/B2 1 Bílina 08.11
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/Ž/B1 6 Bílina 13.37
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) dálka/Ž/F Bílina 5.12
24.07.2017 Evropský festival olympijských nadějí oštěp 500g/Dky/KA 7 Györ 44.44
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R3 2 Mladá Boleslav 13.13
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FB Mladá Boleslav 13.12
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) koule 4kg/Ž/F Mladá Boleslav 10.75
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) oštěp 600g/Ž/F Mladá Boleslav 43.46
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) koule 3kg/Dky/F 7 Jablonec nad Nisou 12.83
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) disk 1kg/Dky/F Jablonec nad Nisou NM
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) oštěp 500g/Dky/F Jablonec nad Nisou 49.39
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) koule 4kg/Ž Děčín 10.82
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) disk 1kg/Ž Děčín NM
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) oštěp 600g/Ž Děčín 42.54
16.06.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek oštěp 500g/Dky Miskolc 47.99
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) koule 3kg/Dky Chomutov 13.18
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) disk 1kg/Dky Chomutov 33.40
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) kladivo 3kg/Dky 4 Chomutov 24.35
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Ž/F 9 Liberec 4.80
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) koule 4kg/Ž/F Liberec 10.73
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) oštěp 600g/Ž/F Liberec 42.08
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/Ž/R 2 Meziboří 12.91
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/Ž/F Meziboří 12.83
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) oštěp 600g/Ž Meziboří 41.65
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) dálka/Dky Bílina 5.10
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) koule 3kg/Dky Bílina 12.93
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) oštěp 500g/Dky Bílina 46.41
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/Ž Bílina 5.29
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) koule 4kg/Ž 6 Bílina 10.18
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) oštěp 600g/Ž Bílina 40.60
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 60 m/Ž/F Kadaň 08.26
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 150 m/Ž/B1 2 Kadaň 19.72
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m/Dky/B1 4 Děčín 13.11
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) dálka/Dky/F Děčín 5.14
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) koule 3kg/Dky/F Děčín 12.18
28.04.2017 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém žen, zahajovací závody na dráze a náborové závody (ASK Děčín) 60 m/Ž/F Děčín 08.20
28.04.2017 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém žen, zahajovací závody na dráze a náborové závody (ASK Děčín) oštěp 500g/Dky Děčín 45.40
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F Ostrava 13.34
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B3 6 Praha - Stromovka 2:48.84
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B3 2 Praha - Stromovka 09.51
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dky/F 9 Praha - Stromovka 1.51
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dky/F 15 Praha - Stromovka 4.81
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Dky/F Praha - Stromovka 13.44
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Dky 10 Praha - Stromovka 3179
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/B2 3 Praha - Strahov 09.66
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) výška/Ž/F 13= Praha - Strahov 1.50
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) koule 3kg/Dky/F Praha - Strahov 13.22
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) koule 4kg/Ž/F Praha - Strahov 10.50
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 3kg/Dky Praha - Stromovka 12.93
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Dky/B3 2 Praha - Stromovka 09.62
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B15 1 Praha - Stromovka 27.29
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 3kg/Dky Praha - Stromovka 12.84
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) výška/Ž 12 Praha - Stromovka 1.50
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B4 6 Praha - Stromovka 08.38