Karta atleta

Export do excelu
  • Jarošová Kateřina
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.54 h Sokolov 20.12.2013
60 m 07.99 Stříbro 27.5.2017
60 m 08.02 h Praha-Stromovka 5.3.2016
100 m 12.70 Mladá Boleslav 1.7.2017
150 m 19.55 Praha 19.9.2015
150 m 19.24 h Praha-Stromovka 5.3.2016
200 m 26.23 Karlovy Vary 14.6.2017
200 m 26.63 h Praha-Stromovka 6.2.2016
300 m 42.94 Chodov 30.4.2016
300 m 43.45 h Praha-Strahov 11.1.2015
600 m 1:55.45 Karlovy Vary 1.5.2012
600 m 2:00.35 h Praha-Strahov 11.2.2012
800 m 2:41.55 Mariánské Lázně 14.5.2014
60 m překážek 10.88 Mariánské Lázně 14.5.2014
60 m překážek 10.25 h Praha 17.12.2014
100 m překážek 16.13 Praha - Děkanka 5.6.2016
sprintérský trojboj 2332 Karlovy Vary 1.5.2017
pětiboj 2494 Mariánské Lázně 14.5.2014
hod kriketovým míčkem 37.04 Mariánské Lázně 14.5.2014
skok daleký 4.72 Klatovy 16.5.2015
skok daleký 3.90 h Sokolov 20.12.2013
Přespolní běh 2:08:00 Chodov 14.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 08.07
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 1 Praha - Stromovka 19.74
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/R3 4 Pardubice 13.09
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/FB 5 Pardubice 13.41
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Jky/B2 5 Pardubice 27.42
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 60 m/Žky/B1 1 Mariánské Lázně 08.14
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 100 m/Ž/B1 2 Mariánské Lázně 13.18
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R2 Kladno DQ
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B1 2 Kladno 26.92
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/R5 MS Domažlice 08.16
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dky/R1 3 Domažlice 13.11
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dky/F Domažlice 12.93
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/Ž/F Cheb 08.00
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R1 2 Mladá Boleslav 12.91
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FA Mladá Boleslav 12.70
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B1 2= Mladá Boleslav 26.48
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dky/R3 8 Jablonec nad Nisou 12.55
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/R3 6 Jablonec nad Nisou 26.32
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B1 5 Praha - Eden 12.72
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B2 7 Praha - Eden 26.98
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 100 m/Ž/B1 2 Karlovy Vary 12.72
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/Ž/B1 2 Karlovy Vary 26.23
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R4 1 Liberec 12.94
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Liberec 13.16
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B1 3 Liberec 26.96
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Ž/B1 2 Stříbro 07.99
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/B1 4 Stříbro 12.87
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B1 5 Stříbro 26.55
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/R2 1 České Budějovice 12.73
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/F České Budějovice 12.59
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B1 3 České Budějovice 26.44
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 100 m/Ž/F 4 Sušice 12.96
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R3 1 Bílina 12.94
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FA 5 Bílina 12.95
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B2 1 Bílina 26.73
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Jky/R3 2 Sušice 12.71
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Jky/F1 4 Sušice 12.79
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Jky/B1 3 Sušice 26.19
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Dky/B2 1 Karlovy Vary 08.10
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Dky/B1 1 Karlovy Vary 12.86
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Dky/B1 1 Karlovy Vary 26.90
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) sprint. tr/Dky Karlovy Vary 2332
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m/Ž/R2 1 Chodov 13.08
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 300 m/Ž/B1 1 Chodov 43.70
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m/Ž/F Chodov 13.22
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 5 Praha - Stromovka 08.26
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B7 1 Praha - Stromovka 08.22
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B1 4 Praha - Stromovka 26.96
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B2 3 Praha - Strahov 08.12
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B11 1 Praha - Strahov 08.17
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/Dky/B2 1 Praha - Strahov 08.26
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dky/B3 1 Praha - Strahov 27.13
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R08 1 Praha - Strahov 08.23
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B07 1 Praha - Strahov 27.31
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žky/B1 MB Praha - Stromovka 08.35
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Dky/B1 3 Praha - Stromovka 08.27
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/Dky/B1 2 Praha - Stromovka 27.32
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B2 3 Praha - Strahov 20.17
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B15 2 Praha - Strahov 20.12