Karta atleta

Export do excelu
  • Valerie Stratilová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Kummer Luboš
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.21 h Krnov 06.11.2015
60 m 08.33 Opava, Tyršův stadion 12.05.2016
60 m 08.15 h Opava 26.01.2020
150 m 20.64 Opava 20.05.2015
150 m 20.98 h Ostrava 17.01.2016
200 m 28.26 Opava 20.09.2017
300 m 44.78 Frýdek-Místek 29.05.2014
600 m 1:43.67 Plzeň 03.06.2014
800 m 2:31.62 Praha 12.07.2014
800 m 2:38.65 h Ostrava 23.01.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.74 h Ostrava 16.02.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 10.29 Praha 12.07.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.60 h Praha-Stromovka 12.02.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.24 h Ostrava 20.01.2018
60 m překážek (0.84) 09.60 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.09 Olomouc 05.05.2018
100 m překážek (0.84) 15.72 Opava 19.05.2018
skok vysoký 1.51 h Krnov 06.11.2015
skok vysoký 1.56 Opava 24.09.2019
skok o tyči 1.59 Opava 14.09.2015
skok daleký 5.92 Třinec 09.06.2018
skok daleký 5.53 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
trojskok 11.64 Břeclav 26.05.2018
trojskok 11.16 h Ostrava - Vítkovice 14.02.2019
vrh koulí 2kg 08.81 h Opava 04.03.2014
vrh koulí 3kg 09.12 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 3kg 09.74 Břeclav 17.06.2016
hod kriketovým míčkem 42.93 Hradec Králové 01.07.2014
středoškolský pohár 1372 Opava 24.09.2019
pětiboj 2862 Praha 12.07.2014
pětiboj hala [Zky] 2989 h Praha-Stromovka 12.02.2016
sedmiboj [Z] 0723 Opava 23.04.2019
čtyřboj 2240 Opava 28.05.2014
trojboj 1867 h Krnov 06.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.26 Opava 20.09.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.54 h Ostrava 04.02.2017
100 m překážek (0.84) 16.47 Opava 09.09.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 15.69 Olomouc 16.09.2017
skok vysoký 1.52 Opava 20.09.2017
skok daleký 5.19 h Ostrava 04.02.2017
skok daleký 5.42 Olomouc 13.05.2017
středoškolský pohár 1254 Opava 20.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 6 Praha - Eden 16.28
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky Praha - Eden NM
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Opava (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) středoškolský pohár/Dky Opava 1254
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Opava (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 200 m/Dky/B01 3 Opava 28.26
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Opava (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) skok vysoký/Dky Opava 1.52
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 1 Olomouc 15.69
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) skok daleký/Dky 4 Olomouc 4.93
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 5 Opava 16.47
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž 11 Opava 5.19
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž Opava 5.29
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 Uherské Hradiště DNF
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F 11 Uherské Hradiště 4.91
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dky/F 10 Jablonec nad Nisou 5.31
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky 7 Ostrava - Vítkovice 5.02
13.06.2017 5. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž Opava 5.31
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 7 Třinec 16.55
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Ž/F 16 Třinec 4.92
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 4 Ostrava - Vítkovice 15.88
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Dky/F Ostrava - Vítkovice NM
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/Ž Olomouc 5.42
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B3 3 Břeclav 16.61
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dky Břeclav 5.01
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R4 1 Ostrava 09.54
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 7 Ostrava 09.63
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok daleký/Dky/F 5 Ostrava 5.19
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Opava 10.66
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž 7 Opava 4.00