Karta atleta

Export do excelu
  • Iveta Drudíková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 h Drážďany 19.12.2015
60 m 07.93 Praha - Děkanka 05.06.2016
100 m 12.54 Bílina 14.05.2016
150 m 19.24 Praha 20.09.2015
150 m 19.20 h Praha-Stromovka 06.03.2016
200 m 27.09 h Praha - Strahov 29.01.2017
200 m 27.07 Liberec 04.06.2017
300 m 42.52 Brno 08.09.2015
300 m 43.15 h Praha 28.11.2015
800 m 2:41.48 Praha 12.07.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 10.29 h Praha-Strahov 26.01.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 09.73 Praha 12.07.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.07 h Praha-Stromovka 10.02.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.94 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 14.83 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 14.88 Kolín 18.06.2017
200 m překážek (0.76) 31.48 Děčín 07.06.2016
skok daleký 5.36 h Praha-Stromovka 05.03.2016
skok daleký 5.39 Bílina 25.05.2016
trojskok 10.79 Ústí nad Labem 01.05.2018
hod kriketovým míčkem 46.43 Bílina 29.09.2016
pohár rozhlasu 1964 Ústí nad Labem 11.05.2017
pětiboj 3022 Praha 12.07.2014
sprintérský trojboj 2102 Bílina 19.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 h Praha - Strahov 29.01.2017
60 m 08.36 Bílina 19.08.2017
100 m 12.99 Liberec 04.06.2017
200 m 27.09 h Praha - Strahov 29.01.2017
200 m 27.07 Liberec 04.06.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.13 h Jablonec nad Nisou 08.02.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 14.88 Kolín 18.06.2017
skok daleký 5.22 Liberec 04.06.2017
pohár rozhlasu 1964 Ústí nad Labem 11.05.2017
sprintérský trojboj 2102 Bílina 19.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/FB 4 Kolín 13.22
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R2 4 Kolín 13.15
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 Kolín DNS
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 Kladno DNS
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž 4 Kladno 5.07
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/Ž/B2 2 Bílina 08.36
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/Ž/B2 4 Bílina 13.38
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/Ž/B2 3 Bílina 27.67
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprintérský trojboj/Ž/F 9 Bílina 2102
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R3 1 Mladá Boleslav 13.06
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FA Mladá Boleslav DQ
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/Ž/F Mladá Boleslav 4.96
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 8 Jablonec nad Nisou 14.97
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 MS Kolín 14.88
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R1 2 Liberec 12.99
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Liberec 13.17
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B5 2 Liberec 27.07
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž/F 4 Liberec 5.22
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Ústecký kraj (Ústí nad Labem, Městský stadio) pohár rozhlasu/Žky Ústí nad Labem 1371
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Ústecký kraj (Ústí nad Labem, Městský stadio) 60 m/Žky/B3 3 Ústí nad Labem 08.25
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Ústecký kraj (Ústí nad Labem, Městský stadio) skok daleký/Žky/F Ústí nad Labem 5.14
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B 2 Bílina 15.22
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) skok daleký/Dky Bílina 5.02
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R1 2 Bílina 13.07
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FB Bílina 13.08
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV (Městský stadion Ústí nad Labem, Květoslav Kolářík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) pohár rozhlasu/Žky Ústí nad Labem 1964
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV (Městský stadion Ústí nad Labem, Květoslav Kolářík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) skok daleký/Žky/F Ústí nad Labem 5.06
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV (Městský stadion Ústí nad Labem, Květoslav Kolářík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) 60 m/Žky/R2 1 Ústí nad Labem 08.28
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m/Dky/B1 3 Děčín 13.08
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky MB Děčín 15.26
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) skok daleký/Dky/F Děčín 4.99
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) skok daleký/Ž/F Ústí nad Labem 5.20
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/Dky/R2 3 Ústí nad Labem 13.99
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 7 Ostrava 09.14
15.02.2017 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky Jablonec nad Nisou 09.34
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Jablonec nad Nisou 09.13
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/Dky/B1 6 Praha - Strahov 08.27
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 5 Praha - Strahov 09.50
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R03 2 Praha - Strahov 08.24
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/F 6 Praha - Strahov 08.20
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B02 1 Praha - Strahov 27.09
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 1 Praha - Strahov 09.25
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Dky/B1 4 Praha - Stromovka 08.32
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 3 Praha - Stromovka 09.63