Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Coufalová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Jón Jaroslav
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Hradec Králové 05.09.2018
60 m 08.14 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 12.89 Litomyšl 08.06.2019
150 m 20.87 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 26.84 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
200 m 26.89 h Praha - Stromovka 27.01.2019
400 m 62.85 Litomyšl 20.05.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 17.65 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.62 Jablonec nad Nisou 21.06.2014
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 10.28 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 16.91 Litomyšl 09.05.2015
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 17.83 Pardubice 07.05.2016
200 m překážek [76,2 cm] 33.26 Pardubice 24.05.2015
skok daleký 5.58 Ústí nad Orlicí 16.06.2018
skok daleký 5.75 h Praha - Stromovka 23.02.2019
trojskok 09.77 h Pardubice 21.01.2017
trojskok 10.34 Čáslav 25.08.2019
hod oštěpem 600g 25.02 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
sprintérský trojboj 2206 Hradec Králové 05.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
60 m 08.28 Hradec Králové 06.09.2017
100 m 12.98 Ústí nad Orlicí 13.05.2017
150 m 20.87 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 26.89 Pardubice 19.06.2017
400 m 62.86 Pardubice 18.09.2017
skok daleký 4.85 h Praha - Strahov 10.01.2017
skok daleký 5.30 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
trojskok 09.77 h Pardubice 21.01.2017
trojskok 09.88 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
sprintérský trojboj 2190 Hradec Králové 06.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Jky 6 Ostrava - Vítkovice 5.30
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 63.32
18.09.2017 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) 400 m/Ž Pardubice 62.86
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/R1 3 Pardubice 13.13
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/FB 4 Pardubice 13.35
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Jky/F 8 Pardubice 5.05
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B3 3 Opava 26.95
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/B1 4 Hradec Králové 08.28
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B2 3 Hradec Králové 13.20
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B2 3 Hradec Králové 27.25
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/Ž 7 Hradec Králové 2190
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/R3 2 Čáslav 13.09
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/FB Čáslav 13.33
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) skok daleký/Ž 4 Čáslav 5.15
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Jky/B2 2 SK Nové Město nad Metují 27.23
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) trojskok/Jky/F SK Nové Město nad Metují 09.88
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R1 2 Jičín 13.02
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/FA 4 Jičín 13.15
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B1 7 Jičín 27.04
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž 4 Jičín 5.23
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/F Pardubice 13.12
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B2 2 Pardubice 26.89
13.06.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Dky Pardubice 27.27
13.06.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Dky 4 Pardubice 4.87
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/R3 4 Pardubice 13.02
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/FB Pardubice 13.13
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B2 6 Pardubice 27.26
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Ž/F 4 Pardubice 5.18
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/R1 3 Pardubice 13.08
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/FA 5 Pardubice 13.11
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Jky/B2 3 Pardubice 27.02
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Jky/F Pardubice 5.05
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž/F 4 Ústí nad Orlicí 13.14
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž/B1 7 Ústí nad Orlicí 27.46
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Ž 6 Ústí nad Orlicí 4.82
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R1 5 Ústí nad Orlicí 12.98
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FB 5 Ústí nad Orlicí 13.32
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B3 3 Ústí nad Orlicí 27.61
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Ž 5 Ústí nad Orlicí 5.25
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Ž/R1 2 Jablonec nad Nisou 08.35
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 08.26
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 200 m/Ž/B1 Jablonec nad Nisou DNS
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok daleký/Ž 10 Pardubice 4.81
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) trojskok/Ž Pardubice 09.77
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/Ž/B7 2 Praha - Strahov 20.87
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/Ž/B4 3 Praha - Strahov 08.44
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) skok daleký/Ž 13 Praha - Strahov 4.85