Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Zahradníčková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Bartůněk Jan
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Koule 489 834
    Disk 506 811
    akt. 04.10.2022
  • Úspěchy:
    2018: ME17-koule/Q
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - 1 1 -
- - - 1 - - 1 - - - 1 - 1 - -
- - - - - - - 1 - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.39 Hodonín 06.06.2015
60 m 08.23 h Olomouc 26.02.2016
100 m 13.81 Blansko 26.04.2015
150 m 21.77 Vyškov 26.05.2014
300 m 52.44 Vyškov 26.05.2014
800 m 3:31.50 Třinec 07.06.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 10.47 Vyškov 17.09.2014
100 m překážek (0.76/8.20) 17.37 Břeclav 17.05.2015
200 m překážek (0.76) 34.41 Vyškov 09.05.2015
skok vysoký 1.53 h Brno 16.12.2015
skok vysoký 1.65 Ostrava - Vítkovice 22.05.2022
skok daleký 4.93 Břeclav 27.08.2017
skok daleký 5.06 h Olomouc 18.01.2020
vrh koulí 2kg 09.94 h Olomouc 13.12.2013
vrh koulí 2kg 11.42 Vyškov 17.09.2014
vrh koulí 3kg 15.30 Brno 16.05.2018
vrh koulí 3kg 14.36 h Olomouc 15.12.2018
vrh koulí 4kg 12.87 h Olomouc 15.12.2018
vrh koulí 4kg 14.06 Přerov 27.07.2022
hod diskem 0,75kg 25.16 Brno 17.08.2016
hod diskem 1kg 46.75 Brno 27.08.2022
hod kladivem 4kg 43.03 Přerov 27.07.2022
hod oštěpem 500g 31.60 Brno 17.05.2017
hod břemenem 10kg 10.88 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
hod kriketovým míčkem 37.49 Brno 08.09.2014
pětiboj 1961 Vyškov 24.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 1.52 Břeclav 02.07.2017
skok daleký 4.93 Břeclav 27.08.2017
vrh koulí 3kg 14.12 h Ostrava 19.02.2017
vrh koulí 3kg 14.46 Brno 23.08.2017
vrh koulí 4kg 11.88 Břeclav 27.08.2017
vrh koulí 4kg 12.46 h Olomouc 16.12.2017
hod diskem 1kg 31.38 Brno 30.08.2017
hod oštěpem 500g 31.60 Brno 17.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční vrhačský mítink (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 13.98
16.12.2017 Vánoční vrhačský mítink (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Jky Olomouc 12.46
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 11.71
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Jky 8 Ostrava - Vítkovice 30.49
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 13.21
03.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/U23Z Praha - Eden DNS
30.08.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Dky Brno 13.80
30.08.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1kg/Ž Brno 31.38
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž/F Břeclav 4.93
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Ž/F Břeclav 11.88
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Ž/F Břeclav DNS
23.08.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Dky Brno 14.46
23.08.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1kg/Ž Brno 31.20
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Dky Opava 13.98
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Ž/F 5 Břeclav 1.52
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž/F Břeclav 4.94
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Ž/F Břeclav 11.77
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Jablonec nad Nisou 13.38
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky 9 Ostrava - Vítkovice 1.49
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 12.02
07.06.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Dky Brno 13.16
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok vysoký/Ž/F 5 Hodonín 1.49
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Ž/F Hodonín 5.02
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F Hodonín 11.40
31.05.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Dky Brno 13.88
24.05.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 500g/Dky 4 Brno 29.77
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 4.85
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky/F Ostrava - Vítkovice 12.90
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky/F 11= Ostrava - Vítkovice 1.49
17.05.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Dky Brno 13.67
17.05.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1kg/Ž 4 Brno 23.99
17.05.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 500g/Dky Brno 31.60
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Ž/F Uherské Hradiště 1.50
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F Uherské Hradiště 4.99
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 4kg/Ž/F Uherské Hradiště 11.24
10.05.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Dky Brno 13.06
10.05.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 500g/Dky Brno 26.78
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Dky 9= Břeclav 1.42
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dky 11 Břeclav 4.69
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky/F Ostrava 14.12
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 12.79
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek vrh koulí 3kg/Dky/F Ostrava 13.34
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 13.05
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Strahov 13.58