Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Krejsová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Choceň, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.67 Pardubice 25.09.2018
60 m 08.72 h Praha - Stromovka 27.01.2019
100 m 13.20 Ústí nad Orlicí 16.06.2018
200 m 27.77 Svitavy 03.06.2018
200 m 29.36 h Praha - Stromovka 27.01.2019
400 m 68.75 Pardubice 06.05.2017
skok daleký 4.35 Hradec Králové 17.06.2018
vrh koulí 3kg 08.36 Ústí nad Orlicí 16.06.2018
vrh koulí 4kg 07.69 Týniště nad Orlicí 20.05.2018
středoškolský pohár 1298 Chrudim 27.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 Chrudim 27.09.2017
100 m 13.73 Pardubice 06.05.2017
200 m 28.54 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
400 m 68.75 Pardubice 06.05.2017
středoškolský pohár 1298 Chrudim 27.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) středoškolský pohár/Dky Chrudim 1298
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) 60 m/Dky/B 7 Chrudim 08.54
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) 200 m/Dky/B 7 Chrudim 28.29
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Ústí nad Orlicí (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Jky/B3 2 Ústí nad Orlicí 28.2
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B2 2 SK Nové Město nad Metují 28.69
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž/F 7 Ústí nad Orlicí 13.87
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž/B2 4 Ústí nad Orlicí 28.54
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/R1 5 Pardubice 13.73
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/FB Pardubice 13.78
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dky/B1 5 Pardubice 68.75