Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Ježková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
skok daleký 3.66 Jičín 27.09.2017
vrh koulí 3kg 10.00 h Jablonec nad Nisou 04.02.2017
vrh koulí 3kg 11.37 Hradec Králové 17.10.2018
vrh koulí 4kg 09.75 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
hod diskem 0,75kg 28.29 Hradec Králové 27.08.2016
hod diskem 1kg 29.65 Nové Město nad Metují 31.08.2019
hod oštěpem 500g 18.78 Dvůr Králové nad Labem 22.05.2016
hod oštěpem 600g 17.18 Trutnov 12.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 3.66 Jičín 27.09.2017
vrh koulí 3kg 10.00 h Jablonec nad Nisou 04.02.2017
vrh koulí 3kg 10.24 Trutnov 24.05.2017
vrh koulí 4kg 08.58 Ústí nad Orlicí 13.05.2017
hod diskem 1kg 28.13 Jablonec nad Nisou 13.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.10.2017 Trutnovské závěrečné závody 2017 (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Trutnov 08.91
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dky Břeclav 0536
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav vrh koulí 3kg/Dky 8 Břeclav 10.10
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) středoškolský pohár/Dky Jičín 0499
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) skok daleký/Dky/F 13 Jičín 3.66
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Jičín 09.54
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Trutnov (Ing. Voňka Oldřich/Skuček Jiří, ovonka@mkinet.cz, 731218283) středoškolský pohár/Dky Dvůr Králové n/L 0000
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Trutnov (Ing. Voňka Oldřich/Skuček Jiří, ovonka@mkinet.cz, 731218283) vrh koulí 3kg/Dky 8 Dvůr Králové n/L 08.38
13.09.2017 11. vrhačská středa (L&L athletics management) vrh koulí 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 09.94
13.09.2017 11. vrhačská středa (L&L athletics management) hod diskem 1kg/Dky Jablonec nad Nisou 28.13
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) vrh koulí 3kg/Dky/F MB Dvůr Králové nad Labem 10.12
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Dky Hradec Králové 09.34
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Dky Hradec Králové 25.54
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) vrh koulí 4kg/Ž 17 Čáslav 08.08
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) hod diskem 1kg/Ž 11 Čáslav 25.75
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 16 Pardubice 08.54
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 15 Pardubice 23.90
24.05.2017 Kontrolní závody (TJ Lokomotiva Trutnov) vrh koulí 3kg/Dky/F Trutnov 10.24
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) vrh koulí 3kg/Dky MB Trutnov 09.91
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) hod diskem 1kg/Dky Trutnov 24.44
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 12 Ústí nad Orlicí 08.58
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 16 Ústí nad Orlicí 23.75
03.05.2017 2. vrhačská středa (L&L athletics management) hod diskem 1kg/Ž Jablonec nad Nisou 25.08
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Jablonec nad Nisou 10.00