Karta atleta

Export do excelu
  • Ježková Tereza
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
středoškolský pohár 0619 Hradec Králové 17.10.2018
hod diskem 0,75kg 28.29 Hradec Králové 27.8.2016
hod diskem 1kg 29.65 Nové Město nad Metují 31.8.2019
hod oštěpem 500g 18.78 Dvůr Králové nad Labem 22.5.2016
hod oštěpem 600g 17.18 Trutnov 11.9.2019
vrh koulí 3kg 11.37 Hradec Králové 17.10.2018
vrh koulí 3kg 10.00 h Jablonec nad Nisou 4.2.2017
vrh koulí 4kg 09.75 Dvůr Králové nad Labem 21.8.2019
skok daleký 3.66 Jičín 27.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1kg 29.65 Nové Město nad Metují 31.8.2019
hod oštěpem 600g 17.18 Trutnov 11.9.2019
vrh koulí 4kg 09.75 Dvůr Králové nad Labem 21.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.10.2017 Trutnovské závěrečné závody 2017 (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) koule 3kg/Dky Trutnov 08.91
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dky Břeclav 0536
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav koule 3kg/Dky 8 Břeclav 10.10
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) strPohar/Dky Jičín 0499
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) dálka/Dky/F 13 Jičín 3.66
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) koule 3kg/Dky/F 5 Jičín 09.54
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Trutnov (Ing. Voňka Oldřich/Skuček Jiří, ovonka@mkinet.cz, 731218283) strPohar/Dky Dvůr Králové n/L 0000
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Trutnov (Ing. Voňka Oldřich/Skuček Jiří, ovonka@mkinet.cz, 731218283) koule 3kg/Dky 8 Dvůr Králové n/L 08.38
13.09.2017 11. vrhačská středa (L&L athletics management) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 09.94
13.09.2017 11. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 1kg/Dky Jablonec nad Nisou 28.13
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) koule 3kg/Dky/F MB Dvůr Králové nad Labem 10.12
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) koule 3kg/Dky Hradec Králové 09.34
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Dky Hradec Králové 25.54
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) koule 4kg/Ž 17 Čáslav 08.08
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) disk 1kg/Ž 11 Čáslav 25.75
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Ž/F 16 Pardubice 08.54
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Ž/F 15 Pardubice 23.90
24.05.2017 Kontrolní závody (TJ Lokomotiva Trutnov) koule 3kg/Dky/F Trutnov 10.24
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) koule 3kg/Dky MB Trutnov 09.91
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) disk 1kg/Dky Trutnov 24.44
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) koule 4kg/Ž 12 Ústí nad Orlicí 08.58
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) disk 1kg/Ž 16 Ústí nad Orlicí 23.75
03.05.2017 2. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 1kg/Ž Jablonec nad Nisou 25.08
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Dky/F 5 Jablonec nad Nisou 10.00