Karta atleta

Export do excelu
  • Grandová Paula
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.71 Praha 13.5.2015
60 m 10.64 h Praha-Stromovka 3.2.2016
100 m 18.24 Praha - Děkanka 1.6.2016
150 m 27.17 Praha 13.5.2015
200 m 35.74 h Praha - Stromovka 24.1.2017
300 m 56.18 h Praha - Strahov 20.1.2017
500 m 1:46.93 Praha - Juliska 28.4.2017
500 m 1:41.53 h Praha - Strahov 20.1.2017
600 m 2:02.89 Praha - Děkanka 2.5.2017
800 m 3:07.33 Praha-Strahov 8.6.2016
800 m 2:51.64 h Praha-Strahov 26.1.2018
1000 m 3:40.92 h Praha - Strahov 19.1.2018
1500 m 5:47.38 Praha - Eden 25.5.2018
1500 m 5:54.99 h Praha - Stromovka 4.2.2017
2000 m 8:05.84 h Praha - Strahov 12.1.2018
3000 m 12:19.19 Praha - Eden 25.5.2018
3000 m 12:21.08 h Praha-Stromovka 23.1.2018
5000 m 22:21.11 Vlašim 30.6.2018
hod diskem 0,75kg 10.16 Praha 10.9.2015
hod oštěpem 500g 08.94 Praha-Podvinný Mlýn 25.8.2016
vrh koulí 3kg 04.73 Praha 27.5.2015
Přespolní běh 6:10 Praha-Džbán 27.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dky/B1 7 Praha - Eden 5:49.75
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 1500 m/Ž/F 14 Vlašim 5:57.78
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 3000 m/Dky/F 5 Praha - Podvinný mlýn 12:46.35
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 3000 m/Ž/F 9 Sušice 12:55.18
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 1500 m/Ž/F 10 Praha - Přátelství 6:00.19
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 3000 m/Dky/F Praha - Přátelství DNS
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 1500 m/Ž/F 10 Praha - Děkanka 5:55.14
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 600 m/Ž/B2 8 Praha - Děkanka 2:02.89
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 500 m/Ž 6 Praha - Juliska 1:46.93
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B2 Praha - Juliska DNS
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 1500 m/Jky/F 6 Praha - Stromovka 5:54.99
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B19 5 Praha - Stromovka 35.74
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 1500 m/Ž/F Praha - Stromovka 5:56.09
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B4 4 Praha - Strahov 56.18
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 500 m/Ž/B3 4 Praha - Strahov 1:41.53
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Ž/B2 7 Praha - Stromovka 2:57.04
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 2000 m/Ž 11 Praha - Strahov 8:25.67