Karta atleta

Export do excelu
  • Dyrynková Sára
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ATLETIK RUDNÁ
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.8 Rudná 07.09.2016
pohár rozhlasu 0529 Rudná 16.05.2017
hod diskem 1kg 16.64 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
hod kladivem 3kg 23.20 Beroun 14.05.2017
vrh koulí 3kg 10.00 Rudná 16.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky/F 11 Praha - Eden 09.04
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Dky/F 8 Praha - Eden 23.05
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Dky/F 7 Praha - Podvinný mlýn 09.75
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Dky/F 10 Praha - Podvinný mlýn 16.64
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 13 Praha - Eden 08.97
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Dky 14 Praha - Eden 16.62
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie IV (Atletický stadion ZŠ Rudná, Masarykova 878, Rudná, PSČ 252 19, Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) poharR/Žky Rudná 0529
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie IV (Atletický stadion ZŠ Rudná, Masarykova 878, Rudná, PSČ 252 19, Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) koule 3kg/Žky Rudná 10.00
14.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mužů Středočeského kraje, Otevřený závod mužů (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Dky MB Beroun 09.26
14.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mužů Středočeského kraje, Otevřený závod mužů (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) kladivo 3kg/Dky MB Beroun 23.20
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) koule 3kg/Dky/F 8 Praha - Děkanka 09.38
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Dky/F 8 Praha - Děkanka 18.90