Karta atleta

Export do excelu
  • Agnieszka Kiedroń
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Chasák Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.11 Třinec 15.08.2016
60 m 07.94 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 12.68 Třinec 09.06.2018
150 m 19.74 Třinec 12.06.2016
150 m 19.45 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 25.74 Praha-Juliska 24.06.2018
200 m 25.99 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 44.78 Brno 07.09.2016
300 m 42.69 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
800 m 2:51.66 Třinec 09.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.58 h Ostrava 12.01.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 15.72 Třinec 07.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.72 h Ostrava 06.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.78 h Ostrava 23.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.79 Brno 07.09.2016
skok vysoký 1.36 Třinec 08.05.2015
skok vysoký 1.45 h Třinec 07.02.2016
skok o tyči 2.89 Olomouc 28.06.2019
skok o tyči 2.91 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
skok daleký 4.53 h Ostrava 06.12.2016
skok daleký 4.73 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
trojskok 09.88 Třinec 03.06.2017
vrh koulí 3kg 05.53 Třinec 08.05.2015
hod oštěpem 500g 13.95 Třinec 07.05.2016
hod kriketovým míčkem 23.33 Třinec 07.06.2014
pětiboj 1676 Třinec 05.10.2014
sedmiboj [Zky] 2904 Třinec 09.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 h Ostrava 04.02.2017
60 m 08.56 Třinec 21.08.2017
100 m 12.97 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
150 m 20.03 h Praha - Strahov 10.01.2017
150 m 20.83 Třinec 21.08.2017
200 m 27.57 h Ostrava 04.02.2017
200 m 27.17 Olomouc 13.05.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.78 h Ostrava 23.02.2017
skok o tyči 2.65 Praha - Eden 28.09.2017
skok daleký 4.43 Třinec 21.08.2017
trojskok 09.88 Třinec 03.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R2 3 Praha - Eden 13.25
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FB Praha - Eden 13.15
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dky 4 Praha - Eden 2.65
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/Dky/B1 6 Olomouc 13.42
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 200 m/Dky/B2 3 Olomouc 27.81
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R1 5 Břeclav 13.52
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FB Břeclav 13.42
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B3 1 Břeclav 28.02
21.08.2017 Oddílové závody: Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 60 m/Dky Třinec 08.56
21.08.2017 Oddílové závody: Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 150 m/Dky Třinec 20.83
21.08.2017 Oddílové závody: Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dky Třinec 4.43
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/R2 2 Ostrava - Vítkovice 12.97
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 13.06
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 2.25
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dky Ostrava - Vítkovice DNS
13.06.2017 5. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Ž Opava 2.42
06.06.2017 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Ž 6 Opava 2.16
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R2 2 Třinec 13.12
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FB 5 Třinec 13.17
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F 11 Třinec 09.88
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dky/B2 3 Ostrava - Vítkovice 13.15
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/Dky/F 7 Ostrava - Vítkovice 2.24
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/Dky/F 7 Ostrava - Vítkovice 10.27
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/R2 2 Olomouc 13.32
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/FB Olomouc 13.16
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/Ž/B3 2 Olomouc 27.17
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B2 3 Břeclav 13.27
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Dky Břeclav 2.12
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R 2 Ostrava 09.78
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R1 5 Ostrava 08.31
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Ostrava 09.84
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/F 6 Ostrava 08.30
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B2 3 Ostrava 28.68
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/R3 7 Ostrava 08.14
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R2 3 Ostrava 08.19
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/F2 Ostrava 08.17
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B5 3 Ostrava 27.75
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R2 2 Ostrava 08.14
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/F Ostrava 08.07
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/B5 2 Ostrava 27.57
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 Ostrava DNS
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/R1 3 Olomouc 08.31
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/FA Olomouc DQ
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 3 Olomouc 10.04
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FC Olomouc 09.92
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Ostrava 09.88
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B5 2 Ostrava 20.05
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/Ž/B6 1 Praha - Strahov 20.03
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/Ž/B2 1 Praha - Strahov 08.20