Karta atleta

Export do excelu
  • Dufková Linda
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Ladislav Kárský
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.10 Kolín 30.06.2016
60 m 08.12 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m 12.43 Olomouc 28.06.2019
150 m 19.33 Praha - Děkanka 25.05.2016
150 m 19.66 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 25.61 Hradec Králové 18.05.2019
200 m 26.23 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 42.29 Praha - Eden 04.05.2018
300 m 44.05 h Praha-Strahov 29.01.2016
400 m 62.07 h Praha - Strahov 10.02.2017
600 m 1:58.11 Praha 14.06.2012
800 m 2:37.67 Kolín 01.06.2018
800 m 2:44.63 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m překážek 09.93 Praha 12.07.2014
60 m překážek 08.87 h Ostrava 24.02.2018
100 m překážek 14.20 Praha-Juliska 23.06.2018
200 m překážek 30.78 Praha-Juliska 22.06.2016
300 m překážek 44.91 Praha - Eden 28.09.2017
400 m překážek 68.97 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
sprintérský trojboj 2141 Praha 01.07.2015
pětiboj 2766 Praha 12.07.2014
pětiboj hala 3039 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
sedmiboj 4567 Kolín 01.06.2018
čtyřboj 1952 ZŠ Campanus, Praha 11 27.09.2013
hod diskem 0,75kg 14.90 Praha 27.05.2015
hod oštěpem 500g 37.48 Praha - Eden 05.05.2018
hod oštěpem 600g 32.85 Praha - Eden 03.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.52 Česká Lípa 10.05.2014
vrh koulí 2kg 10.61 Praha 25.09.2014
vrh koulí 3kg 11.57 Praha-Stromovka 22.05.2018
vrh koulí 3kg 10.88 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
vrh koulí 4kg 09.93 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 5.31 Praha 06.05.2015
skok daleký 5.08 h Praha-Strahov 10.01.2016
trojskok 11.34 Praha - Eden 28.09.2017
trojskok 11.06 h Ostrava 24.02.2018
skok vysoký 1.55 Bílina 08.05.2015
skok vysoký 1.47 h Praha - Stromovka 08.02.2019
Přespolní běh 2:21.77 Centrální park Praha 11 03.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.43 Olomouc 28.06.2019
150 m 19.40 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 25.61 Hradec Králové 18.05.2019
200 m 26.23 h Praha - Stromovka 26.01.2019
800 m 2:44.63 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m překážek 08.90 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m překážek 14.35 Hradec Králové 18.05.2019
pětiboj hala 3039 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
hod oštěpem 600g 32.85 Praha - Eden 03.05.2019
vrh koulí 4kg 09.93 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 4.70 Praha - Děkanka 15.05.2019
skok daleký 4.97 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.47 h Praha - Stromovka 08.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/B1 2 Praha - Eden 14.61
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B1 4 Praha - Eden 44.91
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky Praha - Eden 11.34
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B1 1 Kolín 14.48
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m př./Dky/B1 1 Kolín 46.92
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Dky/F Kolín 11.18
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B3 1 Praha - Eden 45.47
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky/F 4 Praha - Eden 10.29
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky/F 4 Praha - Eden 33.10
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/R3 1 Čáslav 12.95
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/FA 4 Čáslav 13.09
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 200 m/Ž/B1 4 Čáslav 26.69
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m/Dky/B1 5 Praha - Podvinný mlýn 12.93
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dky/B1 4 Praha - Podvinný mlýn 26.44
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Dky/B1 2 Praha - Podvinný mlýn 14.95
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R1 1 Jičín 12.96
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/FA Jičín 12.97
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B1 4 Jičín 26.56
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dky/R2 6 Jablonec nad Nisou 12.69
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Dky/R1 4 Jablonec nad Nisou 14.48
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/R3 5 Jablonec nad Nisou 25.96
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B1 MS Kolín 14.64
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 MS Kolín 12.59
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B1 6 Praha - Eden 12.73
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B2 2 Praha - Eden 25.89
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B1 5 Praha - Eden 12.72
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 100 m/Ž/R4 2 Praha - Přátelství 12.95
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 100 m/Ž/FB Praha - Přátelství 13.22
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/Ž/B3 2 Praha - Přátelství 26.34
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dky/R5 Praha - Přátelství DQ
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 200 m/Dky/B2 2 Praha - Přátelství 26.27
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m př./Dky/R3 2 Praha - Přátelství 14.98
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m př./Dky/FA 6 Praha - Přátelství 14.65
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) trojskok/Dky 4 Praha - Přátelství 10.08
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R1 2 Ústí nad Orlicí 12.84
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FB Ústí nad Orlicí 12.82
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B1 5 Ústí nad Orlicí 26.49
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) trojskok/Ž 5 Ústí nad Orlicí 10.25
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B1 4 Praha - Děkanka 26.61
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Dky/B1 3 Praha - Děkanka 15.18
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) koule 3kg/Dky/F 7 Praha - Děkanka 10.20
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 4 Kolín 12.88
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/F Kolín 12.76
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/R1 2 Kolín 15.00
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/F Kolín 15.01
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B1 6 Praha - Juliska 13.17
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Dky 4 Praha - Juliska 31.68
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B1 5 Praha - Děkanka 08.30
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/Ž/B1 4 Praha - Děkanka 20.15
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) výška/Ž 4 Praha - Děkanka 1.45
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/R2 Ostrava DQ
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/R4 3 Ostrava 26.28
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B2 Praha - Strahov DQ
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B11 2 Praha - Strahov 08.22
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/Ž/B6 1 Praha - Strahov 62.07
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Dky/R5 Praha - Stromovka DQ
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Dky/B3 2 Praha - Stromovka 26.24
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) trojskok/Ž 10 Praha - Stromovka 10.11