Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Škrabalová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: Kolomazníková Ivana
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.15 h Olomouc 12.02.2016
60 m 09.04 Šumperk 26.05.2016
100 m 14.83 Přerov 01.05.2017
150 m 22.53 Přerov 21.04.2016
200 m 29.47 Šumperk 05.07.2020
300 m 50.02 h Ostrava 29.01.2016
300 m 46.91 Šumperk 21.06.2016
400 m 67.23 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
600 m 1:50.32 Olomouc 24.08.2016
800 m 2:34.52 Uherské Hradiště 28.05.2016
800 m 2:43.45 h Ostrava 04.02.2017
1500 m 6:01.6 Přerov 23.09.2015
3000 m 13:17.36 Břeclav 06.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.44 Přerov 24.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 12.80 h Olomouc 22.03.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 12.24 h Olomouc 11.03.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 22.68 Přerov 23.09.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 21.77 Přerov 25.09.2017
300 m překážek (0.76) 55.04 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
400 m překážek (0.76) 79.08 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
skok vysoký 1.25 Olomouc 30.05.2016
skok vysoký 1.28 h Olomouc 11.03.2017
skok daleký 4.01 Olomouc 24.06.2015
skok daleký 3.98 h Olomouc 11.03.2017
vrh koulí 3kg 06.92 h Olomouc 12.02.2016
vrh koulí 3kg 07.08 Přerov 25.09.2017
hod oštěpem 500g 12.74 Šumperk 21.06.2016
hod kriketovým míčkem 17.93 Hranice 12.06.2014
pohár rozhlasu 0520 Přerov 11.05.2017
středoškolský pohár 0513 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
pětiboj 1087 Přerov 24.06.2014
pětiboj hala [Zky] 1459 h Olomouc 19.03.2016
pětiboj hala [Dky] 1787 h Olomouc 11.03.2017
sedmiboj [Zky] 1818 Přerov 26.06.2015
sedmiboj [Dky] 2153 Přerov 26.09.2017
čtyřboj 1795 Šumperk 26.05.2016
sprintérský trojboj 1442 Přerov 01.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 h Olomouc 28.01.2017
60 m 09.24 Přerov 11.05.2017
100 m 14.83 Přerov 01.05.2017
200 m 30.99 Přerov 25.09.2017
300 m 48.63 Olomouc 23.08.2017
400 m 67.23 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
800 m 2:43.45 h Ostrava 04.02.2017
800 m 2:40.39 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
1500 m 6:11.99 Šumperk 01.07.2017
3000 m 13:17.36 Břeclav 06.05.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 12.24 h Olomouc 11.03.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 21.77 Přerov 25.09.2017
300 m překážek (0.76) 55.04 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
400 m překážek (0.76) 79.08 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
skok vysoký 1.28 h Olomouc 11.03.2017
skok vysoký 1.18 Přerov 25.09.2017
skok daleký 3.98 h Olomouc 11.03.2017
skok daleký 3.90 Přerov 26.09.2017
vrh koulí 3kg 06.81 h Olomouc 11.03.2017
vrh koulí 3kg 07.08 Přerov 25.09.2017
hod oštěpem 500g 11,79 Přerov 26.09.2017
pohár rozhlasu 0520 Přerov 11.05.2017
středoškolský pohár 0509 Olomouc 03.10.2017
pětiboj hala [Dky] 1787 h Olomouc 11.03.2017
sedmiboj [Dky] 2153 Přerov 26.09.2017
sprintérský trojboj 1410 Přerov 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) středoškolský pohár/Dky 49 Olomouc 0509
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) 800 m/Dky/B01 7 Olomouc 2:45.75
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) skok daleký/Dky/F 16 Olomouc 4.08
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 500g/Dky 4 Přerov 11,79
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 2 Přerov 21.77
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Dky 4 Přerov 1.18
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 4 Přerov 07.08
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Dky Přerov 30.99
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Dky 4 Přerov 3.90
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Dky Přerov 2:45.61
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sedmiboj [Dky]/Dky Přerov 2153
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) středoškolský pohár/Dky Přerov 0475
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 800 m/Dky/F Přerov 2:48.95
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) skok daleký/Dky 6 Přerov 4.12
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Ž/F 9 Hodonín 2:43.29
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 3 Hodonín 82.13
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B2 3 Ostrava - Vítkovice 67.23
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 2 Ostrava - Vítkovice 79.08
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m/Ž/B2 4 Olomouc 48.63
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Ž 9 Olomouc 4.01
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Ž/F 6 Šumperk 6:11.99
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 3 Šumperk 83.58
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/F 12 Ostrava - Vítkovice 2:40.39
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/B2 6 Ostrava - Vítkovice 55.04
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B1 8 Ostrava - Vítkovice 2:40.87
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/B2 6 Ostrava - Vítkovice 55.60
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Ž/B1 6 Šumperk 2:42.50
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž/F 20 Šumperk 4.37
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Přerov, kategorie III a IV (Městský stadion v Horním parku, F.J.Curie 957/9, 669 02 Znojmo, Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) pohár rozhlasu/Žky 33 Přerov 0520
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Přerov, kategorie III a IV (Městský stadion v Horním parku, F.J.Curie 957/9, 669 02 Znojmo, Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 60 m/Žky/B3 4 Přerov 09.24
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Přerov, kategorie III a IV (Městský stadion v Horním parku, F.J.Curie 957/9, 669 02 Znojmo, Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 800 m/Žky/B2 1 Přerov 2:44.71
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Dky/F 4 Břeclav 13:17.36
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B6 3 Přerov 09.33
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B5 5 Přerov 14.83
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B6 3 Přerov 30.54
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Ž/B1 4 Přerov 50.91
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Ž 32 Přerov 1410
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky 5bo Olomouc 12.24
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Dky 5bo Olomouc 1.28
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 5bo Olomouc 06.81
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Dky 5bo Olomouc 3.98
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Dky 5bo Olomouc 2:54.18
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky 4 Olomouc 1787
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dky/F 10 Ostrava 2:43.45
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/R6 3 Olomouc 09.39
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/Dky 12 Olomouc 3.88
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky 14 Olomouc 06.38
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok vysoký/Dky Olomouc NM