Karta atleta

Export do excelu
  • Jandová Viktorie
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 11.12.2018
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.04 Brno 07.09.2015
60 m 08.76 h Praha - Strahov 29.01.2017
100 m 13.79 Bílina 13.05.2017
150 m 22.18 Bílina 02.06.2015
150 m 22.25 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 28.49 Chomutov 08.06.2017
200 m 29.98 h Praha - Strahov 29.01.2017
300 m 50.61 Brno 07.09.2015
300 m 47.48 h Praha-Strahov 17.12.2016
800 m 3:15.51 Bílina 29.09.2016
60 m překážek 13.47 Meziboří 15.06.2014
středoškolský pohár 0569 Třebíč 20.09.2017
pětiboj 1286 Meziboří 15.06.2014
hod kriketovým míčkem 31.08 Bílina 29.09.2016
vrh koulí 3kg 08.05 Jihlava 26.09.2017
skok daleký 4.32 Bílina 20.05.2017
skok daleký 3.60 h Praha-Strahov 06.02.2016
skok vysoký 1.35 Bílina 25.04.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Vysočina kraj (Paedr. Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz, 605910106) strPohar/Dky Jihlava 0403
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Vysočina kraj (Paedr. Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz, 605910106) koule 3kg/Dky 10 Jihlava 08.05
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Třebíč (Karel Janík, janikk007@seznam.cz, 602584736) výška/Dky/F 7 Třebíč 1.26
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Třebíč (Karel Janík, janikk007@seznam.cz, 602584736) 200 m/Dky/B02 3 Třebíč 34.80
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 200 m/Dky/B2 2 Chomutov 28.49
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) výška/Dky 7 Chomutov 1.25
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) koule 3kg/Dky 14 Chomutov 06.46
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R2 6 Liberec 14.01
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B3 4 Liberec 28.52
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R3 2 Bílina 13.73
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/F 6 Bílina 13.93
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 200 m/Dky/B1 6 Bílina 29.43
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) dálka/Dky 7 Bílina 4.32
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R3 5 Bílina 13.79
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B4 5 Bílina 28.92
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m/Dky/B3 1 Děčín 14.54
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) výška/Dky/F 6 Děčín 1.25
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) dálka/Dky/F 5 Děčín 4.07
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R06 4 Praha - Strahov 08.76
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B10 2 Praha - Strahov 29.98