Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Piklová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Suchý Pavel
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2017: EYOF-2000 m př./6.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.01 Písek 03.06.2012
60 m 09.51 Tábor 27.09.2014
150 m 23.21 h Praha-Strahov 23.01.2016
300 m 47.17 Tábor 21.05.2016
600 m 1:45.05 Písek 24.04.2016
800 m 2:27.55 h Vídeň 06.02.2016
800 m 2:24.47 Vlašim 11.06.2016
1000 m 3:07.54 České Budějovice 29.04.2017
1500 m 4:45.29 České Budějovice 13.05.2017
1500 m 4:54.12 h Ostrava 25.02.2018
1 anglická míle 5:47.90 České Budějovice 18.09.2014
2000 m 7:10.12 Praha - Děkanka 05.06.2016
3000 m 10:41.39 h Ostrava 18.02.2017
3000 m 10:33.93 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
5000 m 20:42.84 Beroun 24.08.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.29 h Praha-Strahov 24.01.2015
200 m překážek (0.76) 35.26 České Budějovice 31.05.2015
300 m překážek (0.76) 51.46 Tábor 06.06.2015
400 m překážek (0.76) 71.62 Vlašim 11.06.2016
1500 m překážek 5:08.96 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
2000 m překážek (0.76) 7:05.92 Miskolc 16.06.2017
3000 m překážek 11:34.95 Olomouc 28.06.2019
skok vysoký 1.32 Tábor 20.09.2017
skok daleký 3.78 Tábor 27.09.2014
vrh koulí 3kg 06.12 Tábor 21.05.2016
hod oštěpem 600g 23.79 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 34.03 Tábor 27.09.2014
středoškolský pohár 0555 Tábor 20.09.2017
pětiboj 2028 Tábor 27.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 3:07.54 České Budějovice 29.04.2017
1500 m 5:01.24 h Praha - Stromovka 04.02.2017
1500 m 4:45.29 České Budějovice 13.05.2017
3000 m 10:41.39 h Ostrava 18.02.2017
3000 m 10:33.93 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
300 m překážek (0.76) 52.91 Písek 26.08.2017
1500 m překážek 5:08.96 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
2000 m překážek (0.76) 7:05.92 Miskolc 16.06.2017
skok vysoký 1.32 Tábor 20.09.2017
skok daleký 3.11 Tábor 20.09.2017
středoškolský pohár 0555 Tábor 20.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Dky Dlouhoňovice DNS
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Tábor (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) středoškolský pohár/Dky Tábor 0555
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Tábor (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) skok daleký/Dky/F01 20 Tábor 3.11
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Tábor (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) skok vysoký/Dky/F01 4= Tábor 1.32
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/Dky/F Kolín 10:57.64
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 4:58.06
03.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 1500 m/U23Z 16 Praha - Eden 5:04.49
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž/F 10 Praha - Eden 4:56.10
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 4 Písek 52.91
29.07.2017 Evropský festival olympijských nadějí 2000 m překážek (0.76)/Dky/F 6 Györ 7:18.09
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/Dky/F 4 Jablonec nad Nisou 10:33.93
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m překážek/Dky/F Jablonec nad Nisou 5:08.96
16.06.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 2000 m překážek (0.76)/Dky Miskolc 7:05.92
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 2000 m překážek (0.76)/Jky/F České Budějovice 7:14.74
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Ž/F 5 České Budějovice 4:45.29
29.04.2017 Velká cena Českých Budějovic v běhu na 10000 m - open, Velká cena Českých Budějovic v běhu na 1000 m - dorost, žactvo, přípravka (T. J. Sokol České Budějovice) 1000 m/Dky České Budějovice 3:07.54
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m/Dky/F 15 Ostrava 5:10.27
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 3000 m/Dky/F Ostrava 10:41.39
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 1500 m/Ž/F 4 Praha - Stromovka 5:01.24
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 3000 m/Dky/F Praha - Stromovka 10:54.24