Karta atleta

Export do excelu
  • Šínová Adéla Nela
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.50 Praha-Eden 19.5.2016
60 m 08.66 h Praha-Stromovka 5.12.2015
100 m 13.62 Praha 16.6.2015
150 m 20.77 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 21.19 h Praha-Stromovka 5.12.2015
200 m 28.83 Praha 1.7.2015
200 m 28.91 h Praha - Stromovka 20.1.2018
300 m 48.07 h Praha - Strahov 19.12.2015
600 m 2:10.23 ZŠ Campanus 12.5.2014
800 m 2:56.96 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
800 m 2:45.48 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 11.44 Praha 25.6.2014
60 m překážek 09.18 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m překážek 15.10 Praha - Eden 30.5.2019
200 m překážek 32.45 Kolín 30.6.2016
sprintérský trojboj 1794 Praha 1.7.2015
středoškolský pohár 1215 Praha - Strahov 5.10.2018
pětiboj 2059 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
pětiboj hala 3140 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 3772 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
čtyřboj 1377 Praha 11 22.9.2014
hod diskem 0,75kg 21.32 Praha 27.5.2015
hod diskem 1kg 28.84 Praha - Eden 13.6.2017
hod kladivem 3kg 42.49 Praha-Vinohrady 18.5.2018
hod kladivem 4kg 39.04 Nové Město nad Metují 8.6.2019
hod oštěpem 500g 37.42 Praha-Stromovka 22.5.2018
hod oštěpem 600g 32.39 Praha - Eden 3.5.2019
hod kriketovým míčkem 41.73 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
vrh koulí 2kg 08.69 Praha 15.5.2014
vrh koulí 2kg 09.00 h Praha-Stromovka 12.2.2014
vrh koulí 3kg 13.00 Praha - Juliska 9.5.2018
vrh koulí 3kg 13.09 h Ostrava 24.2.2018
vrh koulí 4kg 11.03 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 4kg 11.15 h Praha - Stromovka 20.1.2019
skok daleký 5.07 Kolín 12.5.2018
skok daleký 5.15 h Praha - Stromovka 26.1.2019
trojskok 11.43 Litomyšl 20.5.2018
trojskok 11.52 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok vysoký 1.39 Praha - Juliska 10.10.2015
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 8.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.76 Praha - Eden 30.5.2019
150 m 20.77 Praha - Eden 3.5.2019
800 m 2:45.48 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.22 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m překážek 15.10 Praha - Eden 30.5.2019
pětiboj hala 3140 h Praha - Stromovka 8.2.2019
hod diskem 1kg 19.31 Praha - Děkanka 15.5.2019
hod kladivem 4kg 39.04 Nové Město nad Metují 8.6.2019
hod oštěpem 600g 32.39 Praha - Eden 3.5.2019
vrh koulí 4kg 11.03 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 4kg 11.15 h Praha - Stromovka 20.1.2019
skok daleký 5.04 Praha - Děkanka 15.5.2019
skok daleký 5.15 h Praha - Stromovka 26.1.2019
trojskok 11.32 Praha - Juliska 11.5.2019
trojskok 11.52 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 8.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky 5 Praha - Eden 11.13
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 6 Praha - Eden 12.19
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Dky 8 Praha - Eden 37.64
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Praha (DDM hl. m. Prahy) dálka/Ž Praha 5.02
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Praha (DDM hl. m. Prahy) koule 3kg/Ž Praha 11.70
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky/F 7 Kolín 34.01
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky/F 9 Kolín 10.97
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Dky/F Kolín 11.15
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava NM
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) kladivo 4kg/Ž Opava NM
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) koule 4kg/Ž 13 Opava 10.12
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Dky Stará Boleslav 12.53
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 3kg/Dky Stará Boleslav 38.43
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky/F Praha - Eden 10.77
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky/F Praha - Eden 12.38
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Dky/F Praha - Eden 32.51
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) trojskok/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 10.96
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) kladivo 4kg/Ž/F 14 Jablonec nad Nisou 25.31
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Dky/B2 2 Praha - Podvinný mlýn 16.05
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Dky/F 4 Praha - Podvinný mlýn 11.41
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Dky/F 6 Praha - Podvinný mlýn 20.67
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Ž 6 Kolín 10.66
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Ž 6 Kolín 10.90
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 4kg/Ž 6 Kolín 35.50
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Dky/R3 8 Jablonec nad Nisou 15.39
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dky/F 13 Jablonec nad Nisou 10.94
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) kladivo 3kg/Dky/F 16 Jablonec nad Nisou 36.26
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky MS Kolín 35.61
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Dky MS Kolín 11.15
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) dálka/Ž 13 Praha - Eden 4.91
14.06.2017 8. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 1kg/Ž Jablonec nad Nisou 25.20
14.06.2017 8. vrhačská středa (L&L athletics management) kladivo 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 36.10
14.06.2017 8. vrhačská středa (L&L athletics management) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 12.18
14.06.2017 8. vrhačská středa (L&L athletics management) oštěp 500g/Dky Jablonec nad Nisou 31.65
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky Praha - Eden 11.19
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky Praha - Eden 11.73
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Dky 4 Praha - Eden 28.84
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) trojskok/Ž/F 7 Nové Město nad Metují 11.05
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) koule 4kg/Ž/F 12 Nové Město nad Metují 10.00
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) kladivo 4kg/Ž/F 9 Nové Město nad Metují 28.96
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) trojskok/Ž/F 14 Praha - Přátelství 10.67
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) koule 4kg/Ž/F 5 Praha - Přátelství 10.14
24.05.2017 Přebor Prahy mužů a mládežnických kategorií v hodu kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 3kg/Dky Praha - Vinohrady 40.00
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m př./Dky/R2 3 Praha - Přátelství 15.35
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m př./Dky/FA 8 Praha - Přátelství 15.37
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) trojskok/Dky Praha - Přátelství 10.75
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) koule 3kg/Dky Praha - Přátelství 12.26
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) oštěp 500g/Dky 7 Praha - Přátelství 32.52
13.05.2017 1.kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/Ž/F 7 Hradec Králové 10.97
13.05.2017 1.kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Ž/F 14 Hradec Králové 10.04
13.05.2017 1.kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 4kg/Ž/F 12 Hradec Králové 26.95
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Dky/B1 5 Praha - Děkanka 15.90
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) koule 3kg/Dky/F 5 Praha - Děkanka 10.91
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Dky/F Praha - Děkanka 34.23
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 11.43
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky/F Kolín 31.65
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Dky Praha - Juliska 10.22
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Dky Praha - Juliska 33.21
30.04.2017 Zahajovací závody v hodu kladivem "Kladivo na čarodějnice" (TJ Sokol Praha Královské Vinoh) kladivo 3kg/Dky/F Praha - Vinohrady 32.57
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Dky/R2 7 Ostrava 09.37
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dky/F 7 Ostrava 10.98
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F 5 Ostrava 13.08
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Dky/B2 3 Praha - Strahov 09.40
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Dky/R4 Praha - Stromovka DNS
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) trojskok/Ž 8 Praha - Stromovka 10.61
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 3kg/Dky 5 Praha - Stromovka 11.69
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/B1 5 Praha - Strahov 09.32
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) trojskok/Ž/F 5 Praha - Strahov 10.89
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) koule 3kg/Dky/F Praha - Strahov 12.52
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Dky/B2 3 Praha - Stromovka 08.69
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m př./Dky/B1 2 Praha - Stromovka 09.26
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Dky/B2 1 Praha - Strahov 09.27
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) koule 3kg/Dky/F Praha - Strahov 12.55
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Dky/B3 11 Jablonec nad Nisou 2:55.48
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Dky/B1 5 Jablonec nad Nisou 09.47
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Dky/F2 7 Jablonec nad Nisou 1.31
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Dky/F3 7 Jablonec nad Nisou 4.87
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky/F3 Jablonec nad Nisou 12.23
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) pětiboj h/Dky/F 13 Jablonec nad Nisou 2841