Karta atleta

Export do excelu
  • Agáta Richterová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér: Mastík Rudolf
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.44 Praha 27.04.2015
60 m 09.48 h Praha-Stromovka 13.01.2016
100 m 15.26 Praha - Děkanka 01.06.2016
150 m 23.89 Praha-Eden 05.06.2014
150 m 23.56 h Praha 06.12.2014
300 m 53.08 h Praha-Stromovka 03.02.2016
600 m 2:14.37 h Praha 19.03.2014
800 m 3:21.11 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.94 h Praha-Stromovka 12.02.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.54 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 12.71 h Praha-Stromovka 13.01.2015
200 m překážek (0.76) 37.59 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
skok vysoký 1.20 Praha-Stromovka 29.05.2014
skok daleký 3.82 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
skok daleký 4.06 h Praha - Stromovka 15.03.2017
vrh koulí 2kg 08.97 h Praha-Stromovka 12.02.2014
vrh koulí 2kg 10.01 Praha - Strahov 18.09.2014
vrh koulí 3kg 11.38 h Praha - Stromovka 15.03.2017
vrh koulí 3kg 12.73 Praha - Kotlářka 05.10.2018
vrh koulí 4kg 10.18 h Praha - Strahov 09.02.2020
vrh koulí 4kg 10.54 Praha - Eden 26.06.2020
hod diskem 0,75kg 31.76 Praha - Děkanka 26.05.2016
hod diskem 1kg 39.77 Praha - Vinohrady 01.06.2020
hod kladivem 3kg 45.33 Praha - Eden 28.08.2018
hod kladivem 4kg 40.59 Praha - Vinohrady 08.06.2020
hod oštěpem 500g 26.27 Praha - Juliska 06.05.2017
hod oštěpem 600g 27.63 Praha-Hostivař 26.06.2019
hod kriketovým míčkem 33.08 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
středoškolský pohár 0013 Praha - Kotlářka 05.10.2018
pětiboj 1435 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
vrhačský trojboj 1526 Kolín 06.06.2020
vrhačský čtyřboj 2015 Kolín 06.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 15.35 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
skok daleký 4.06 h Praha - Stromovka 15.03.2017
vrh koulí 3kg 11.38 h Praha - Stromovka 15.03.2017
vrh koulí 3kg 11.67 Praha - Eden 29.08.2017
vrh koulí 4kg 09.97 Praha - Juliska 16.05.2017
hod diskem 1kg 32.44 Praha - Děkanka 02.05.2017
hod kladivem 3kg 35.85 Praha - Vinohrady 10.05.2017
hod kladivem 4kg 19.92 Praha - Děkanka 29.06.2017
hod oštěpem 500g 26.27 Praha - Juliska 06.05.2017
hod oštěpem 600g 27.21 Praha - Přátelství 06.06.2017
vrhačský trojboj 1359 Praha - Juliska 12.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2017 5. veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Juliska 10.65
12.09.2017 5. veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Dky Praha - Juliska 29.19
12.09.2017 5. veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Dky 6 Praha - Juliska 22.74
12.09.2017 5. veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Dky 4 Praha - Juliska 1359
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Ž/F Praha-Podvinný mlýn 30.43
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Ž/F Praha-Podvinný mlýn 09.40
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 6 Praha - Eden 11.67
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 3kg/Dky/F Praha - Eden 29.67
28.08.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky/F Praha - Vinohrady 32.62
28.08.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Dky/F Praha - Vinohrady 26.03
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Praha - Podvinný mlýn 11.40
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Dky/F Praha - Podvinný mlýn 29.73
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/Ž/F 5 Dvůr Králové nad Labem 15.35
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) hod diskem 1kg/Dky Dvůr Králové nad Labem 27.25
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Ž/F 6 Praha - Děkanka 19.92
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Ž/F 8 Praha - Děkanka 23.34
28.06.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky/F Praha - Vinohrady 31.22
28.06.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Dky/F Praha - Vinohrady 30.58
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Dky/F 9 Jablonec nad Nisou 31.23
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž/F 5 Praha - Děkanka 30.61
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 5 Praha - Eden 10.82
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Dky Praha - Eden 29.86
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) vrh koulí 4kg/Ž Praha - Přátelství 08.84
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) hod oštěpem 600g/Ž Praha - Přátelství 27.21
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) hod diskem 1kg/Ž/F 7 Praha - Přátelství 29.86
24.05.2017 Přebor Prahy mužů a mládežnických kategorií v hodu kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky Praha - Vinohrady 30.90
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) vrh koulí 3kg/Dky 6 Praha - Přátelství 11.01
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) hod diskem 1kg/Dky Praha - Přátelství 30.71
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) vrh koulí 4kg/Ž Praha - Juliska 09.97
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) hod diskem 1kg/Ž Praha - Juliska 30.35
10.05.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky/F Praha - Vinohrady 35.85
10.05.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Dky/F Praha - Vinohrady 30.64
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Praha - Děkanka 11.28
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Dky/F 4 Praha - Děkanka 27.90
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Dky/F 10 Praha - Děkanka 25.33
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Juliska 11.07
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Dky 6 Praha - Juliska 26.27
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž 5 Praha - Děkanka 32.44
15.03.2017 Závody základních škol Prahy 7 (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Stromovka 11.38
15.03.2017 Závody základních škol Prahy 7 (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 5 Praha - Stromovka 4.06
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Stromovka 11.24
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 7 Praha - Stromovka 11.14
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 5 Praha - Stromovka 11.09