Karta atleta

Export do excelu
  • Kozlová Anna
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér Jana Červenková
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.7 Kolín 7.5.2016
60 m 07.91 h Praha - Strahov 21.1.2017
100 m 12.32 Pardubice 30.5.2015
150 m 18.68 Vlašim 18.5.2016
150 m 19.08 h Praha-Strahov 23.1.2016
200 m 25.02 Nové Město nad Metují 9.6.2018
200 m 25.52 h Ostrava 3.2.2018
300 m 39.30 Opava 1.10.2016
300 m 40.43 h Praha-Stromovka 5.3.2016
400 m 55.99 Kolín 25.5.2019
400 m 56.85 h Ostrava 3.2.2018
600 m 1:36.97 Kolín 1.5.2018
800 m 3:03.45 Kladno 30.4.2014
60 m překážek 10.54 Kolín 21.6.2014
60 m překážek 09.22 h Bratislava 26.1.2019
100 m překážek 14.89 Kolín 8.5.2017
300 m překážek 50.60 Kolín 8.5.2017
400 m překážek 60.99 Kolín 22.6.2019
sprintérský trojboj 2507 Litomyšl 6.8.2016
středoškolský pohár 1517 Kolín 3.10.2018
středoškolský pohár 1409 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 2002 Kladno 30.4.2014
vrhačský trojboj 0848 Čáslav 28.9.2016
hod diskem 0,75kg 21.08 Čáslav 10.10.2015
hod oštěpem 500g 22.68 Čáslav 17.10.2018
hod kriketovým míčkem 31.42 Kladno 30.4.2014
vrh koulí 3kg 07.80 Čáslav 15.10.2018
skok daleký 5.00 Brno 7.9.2015
skok daleký 3.81 h Praha-Strahov 16.2.2013
trojskok 11.07 Čáslav 12.10.2018
skok vysoký 1.54 Kolín 3.10.2018
skok vysoký 1.48 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.34 Hradec Králové 18.5.2019
200 m 25.15 Hradec Králové 18.5.2019
200 m 25.72 h Praha - Strahov 12.1.2019
300 m 40.64 Kolín 1.5.2019
300 m 40.64 h Bratislava 26.1.2019
400 m 55.99 Kolín 25.5.2019
400 m 57.16 h Bratislava 27.1.2019
60 m překážek 09.22 h Bratislava 26.1.2019
100 m překážek 15.15 Kolín 1.5.2019
400 m překážek 60.99 Kolín 22.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.12.2017 Vánoční laťka (AC Čáslav z.s.) výška/Dky Čáslav 1.45
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) koule 3kg/Dky 4 Čáslav 07.07
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) oštěp 500g/Žky 4 Čáslav 15.96
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) vrh. tr./Dky Čáslav 0761
11.10.2017 Oddílové přebory ve skoku vysokém (AC Čáslav z.s.) výška/Dky Čáslav 1.44
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dky Břeclav 1409
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 200 m/Dky/B01 3 Břeclav 25.85
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav výška/Dky/F02 Břeclav 1.48
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky Kolín 1371
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B01 2 Kolín 26.04
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Dky 5 Kolín 1.46
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R3 3 Ostrava - Vítkovice 12.74
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Jky/FB Ostrava - Vítkovice 12.66
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B2 2 Ostrava - Vítkovice 25.76
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B1 6 Ostrava - Vítkovice 59.28
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/R1 1 Pardubice 12.84
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/FA 4 Pardubice 12.73
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Jky/B1 3 Pardubice 25.81
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Jky/B1 3 Pardubice 58.59
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 400 m/Ž/B2 4 Plzeň 58.11
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m/U23Z/R3 2 Praha - Eden 57.64
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m/U23Z/F 5 Praha - Eden 58.31
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) 100 m/Jky/B1 1 Čáslav 12.63
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) 200 m/Jky/B1 1 Čáslav 25.62
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) 400 m/Jky/B1 1 Čáslav 57.85
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B1 5 Kolín 08.11
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B1 6 Kolín 12.59
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B1 6 Kolín 25.53
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 7 Kolín 2496
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/Dky/F Dvůr Králové nad Labem 40.66
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B1 4 Litomyšl 08.01
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B1 4 Litomyšl 12.79
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B1 3 Litomyšl 25.85
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž/F 4 Litomyšl 2461
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 100 m/Ž/R1 3 Nové Město nad Metují 12.78
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 400 m/Ž/B1 6 Nové Město nad Metují 58.12
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 100 m/Ž/F 5 Nové Město nad Metují 12.81
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B3 1 Ostrava - Vítkovice 57.42
27.06.2017 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK Prostějov) 400 m/Ž 7 Ostrava 58.71
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/R1 2 Jablonec nad Nisou 25.92
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dky/R2 5 Jablonec nad Nisou 58.63
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/F 5 Jablonec nad Nisou 25.48
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B1 3 Pardubice 25.76
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R1 2 Kolín 12.68
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B1 1 Kolín 25.72
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Jky/B1 2 Kolín 58.67
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/F Kolín 12.61
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/R2 6 Třinec 59.13
05.06.2017 Dukla mítink 400 m/Ž/BB 3 Praha - Juliska 59.45
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/R1 1 Kolín 14.97
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/F Kolín 14.89
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m př./Dky/F Kolín 50.60
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/R3 1 Stará Boleslav 12.62
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/F Stará Boleslav 12.74
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Jky/B2 1 Stará Boleslav 25.67
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B1 1 Kolín 40.40
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky Kolín 16.71
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R3 3 Praha - Stromovka 57.11
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/R2 1 Ostrava 58.82
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/F Ostrava 57.86
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/Dky/B1 4 Praha - Strahov 08.06
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dky/B1 1 Praha - Strahov 25.65
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 400 m/Dky/B1 1 Praha - Strahov 58.50
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B4 2 Vídeň 25.55
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 400 m/Ž/B10 2 Vídeň 58.38
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dky/R4 1 Praha - Strahov 07.91
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dky/B6 1 Praha - Strahov 25.62