Karta atleta

Export do excelu
  • Barnoky Emma
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 08.77 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 13.51 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 21.09 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 21.39 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 28.18 Praha - Eden 25.5.2019
300 m 48.01 Praha 5.6.2015
300 m 50.24 h Praha-Strahov 24.2.2016
400 m 70.99 Mladá Boleslav 13.6.2015
400 m 70.20 h Praha - Stromovka 4.2.2017
600 m 2:04.00 Praha-Jeseniova 5.6.2014
800 m 2:55.03 Praha 11.6.2014
800 m 3:04.43 h Praha-Strahov 5.2.2015
60 m překážek 13.15 Praha 12.10.2013
60 m překážek 10.83 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m překážek 17.47 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m překážek 37.88 Praha - Kotlářka 23.6.2016
300 m překážek 53.70 Praha - Eden 29.8.2017
400 m překážek 80.28 Praha - Stadion mládeže 28.5.2018
sprintérský trojboj 1675 Praha - Kotlářka 11.9.2019
středoškolský pohár 1216 Praha - Kotlářka 5.10.2018
pětiboj 1409 Praha 25.6.2014
sedmiboj 1953 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
hod diskem 0,75kg 16.63 Praha-Eden 3.9.2015
hod diskem 1kg 16.42 Praha - Děkanka 2.5.2017
hod kladivem 3kg 22.52 Praha - Eden 29.8.2017
hod kladivem 4kg 17.03 Čáslav 26.8.2017
hod oštěpem 500g 13.18 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
hod kriketovým míčkem 23.09 Praha-Jeseniova 5.6.2014
vrh koulí 2kg 07.44 Praha 25.9.2014
vrh koulí 3kg 07.43 Rudná 3.5.2017
vrh koulí 3kg 06.61 h Praha-Stromovka 10.2.2016
vrh koulí 4kg 06.44 Praha - Kotlářka 23.6.2016
skok daleký 4.12 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
skok daleký 4.23 h Praha-Stromovka 3.2.2018
trojskok 09.45 Praha - Přátelství 19.5.2017
trojskok 09.72 h Praha - Stromovka 4.2.2017
skok vysoký 1.28 Praha 22.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.63 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 08.77 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 13.51 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 21.09 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 21.39 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 28.18 Praha - Eden 25.5.2019
100 m překážek 18.85 Praha-Hostivař 26.6.2019
sprintérský trojboj 1675 Praha - Kotlářka 11.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Praha (DDM hl. m. Prahy) 200 m/Ž/B2 2 Praha 30.13
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Praha (DDM hl. m. Prahy) výška/Ž 9= Praha 1.28
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B3 5 Praha - Eden 53.70
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky/F 20 Praha - Eden 06.86
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Dky/F 9 Praha - Eden 22.52
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 400 m př./Ž/B3 2 Čáslav 80.51
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) kladivo 4kg/Ž 13 Čáslav 17.03
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 400 m př./Ž/B3 5 Jičín 81.76
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) kladivo 4kg/Ž 14 Jičín 16.43
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m př./Ž/B3 5 Pardubice 83.77
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) trojskok/Ž/F 11 Pardubice 09.24
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) trojskok/Dky 6 Praha - Přátelství 09.45
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) trojskok/Ž 9 Ústí nad Orlicí 09.30
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) koule 4kg/Ž 20 Ústí nad Orlicí 06.03
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) 100 m/Dky Rudná 14.0
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) koule 3kg/Dky Rudná 07.43
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) trojskok/Dky Rudná 09.51
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) disk 1kg/Ž 11 Praha - Děkanka 16.42
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/Dky/B3 4 Praha - Stromovka 70.20
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) trojskok/Ž 12 Praha - Stromovka 09.72
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B14 4 Praha - Strahov 22.57
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/Ž 7 Praha - Strahov 09.54
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B17 4 Praha - Strahov 22.02
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž 22 Praha - Strahov 3.91